0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek z masivu v sestavě Butterfly 36-4224-BF-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00115-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětský nábytek: 2 židle, stůl, lavice
Látkový potah: set pro celou sestavu
1 100 Kč

Parametry produktu

Cena: za celou sestavu
Stůl: 59x50x74 cm
Dětská židle: 31x56x32 cm
Lavice s úl. prostorem: 31x56x67 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Pro malé děti praktické řešení místa na hraní, kreslení

Pokud nechcete malým dětem hned pořizovat pro ně ještě příliš velký psací stůl, přechodným řešením a to velmi vhodným je dětský nábytek menších rozměrů. Ten je velikostí přizpůsoben malým dětem od 2 do 6 let, samozřejmě je to individuální dle toho, jak rychle vaše děti rostou. Ale dětský nábytek menších rozměrů je velmi oblíben, děti ho mají rády. Navíc je zde možnost pořízení látkových potahů, které jsou oboustranné. Do sestavy dětského nábytku patří stůl, 2 židle a velmi praktická lavice, jelikož je opatřena i úložným prostorem.


Dětský nábytek v sestavě je rovněž velmi vhodným doplněním našich návrhů dětských pokojů z kolekce Butterfly. Díky nabídce dekorací v odstínech, najdete na našich stránkách v této kolekci návrhy dětských pokojů pro holky i dětských pokojů pro kluky. Dánský výrobce klade důraz na kvalitu, která není dána jen materiálem dřeva borovice, ale také jeho důmyslným designem a smyslem pro detail. Doprava zdarma.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.