Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek z masivu německého výrobce

Jak jsme vám minule slíbili, dnes si představíme dětský nábytek od německého výrobce Interlink . Tato společnost byla založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší, prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu. Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.

Přírodní dřevo

Dětský pokoj z masivu Maxima – Bern, který vám představíme, je navržen v přírodní barvě a překvapí svými úložnými prostory. Návrh je praktický také v tom, že pořadí úložných prostorů, zásuvek, můžete libovolně dle potřeby měnit. Celkový design i přes moderní řešení postele zůstává zachován v tradičním stylu nábytku z masivu, včetně přírodního odstínu dřeva borovice, z kterého je nábytek vyroben. Právě pro dětský pokoj je často voleným materiálem dřevo, ať už jakékoliv. Nábytek je pak zárukou ekologického zpracování daných dílů. A také je zde skutečnost, že materiálem můžete zabezpečit zdravý spánek vašemu dítěti. Postel i šatní skříň pořídíte v naší nabídce také samostatně. Rovněž v případě potřeby si můžete vybrat ve stejném designu další nábytek z masivu, jako jsou psací stoly, komody, ale třeba i regály.

 

     

 

Bílá barva dřeva

Studentský pokoj Julio – Floro, je elegantní, kvalitní a velmi funkční návrh interiéru sestavený z nabídky samostatných dílů dostupných na našem e-shopu. Bílý transparentní odstín dodává nábytku jakési elegance a moderního stylu i přesto, že je nábytek vyroben ze dřeva borovice. Materiál byl především pak použit také pro zdravotní nezávadnost daných dílů. Našim cílem bylo sestavit do návrhu takové produkty, které byste možná ani na našich stránkách neobjevili, jelikož jsou každý z jiné kategorie. V takovém množství nábytku je pak těžko si představit, které produkty vlastně mohou vedle sebe příjemně vypadat v dané místnosti. Návrhy interiéru, jako je i tento, je našim novým způsobem prodeje, který na trh přinášíme jako první internetový prodejce a byl vlastně vašim nápadem. Mnoho zákazníků se vždy na nás obrací, zda by se k dané posteli dala pořídit i komoda, nebo skříň a podobně. Návrhy jsou řešením pro snadné a velmi inspirativní řešení.

                                     

 

Barevné doplňky nábytku

Jak vybavit interiér vašemu dítěti, záleží jen na jeho a vašich požadavcích. Velmi moderní a příjemná je například kombinace barevného nábytku s bílou barvou. Dětský pokoj dostane zcela jiný ráz a dítě se bude cítit příjemně. Jako malou ukázku, vám přinášíme dětské psací stoly z masivu rovněž německého výrobce, který klade důraz na trvanlivost, kvalitu a hlavně bezpečnost dětí. Dětské psací stoly z masivu mají dlouhou životnost, dají se polohovat, mají různé schránky, zásuvky a povrchovou úpravu provedenou tak, aby se hned nezničila. Při výběru vhodného psacího stolu pro děti dbáme hlavně na správnou výšku psací desky, která je zcela zásadní pro zdravé sezení. Problém s rychlým růstem dětí mohou vyřešit polohovací stoly, které mají rozsah nastavitelné výšky až několik desítek centimetrů a vydrží tak po několik let. Navíc mají tyto psací stoly často i úhlové nastavení vrchní desky, které umožní velmi individuální nastavení pro nejlepší možnou ergonomii. Vybírat můžete ze široké palety pastelových barev i přírodního vzhledu. V nabídce jsou pouze výběrové stoly z masivu, které ocení i velmi náročný zákazník.

 

                              Dětská postel Pino Spring

 

Doufáme, že vás dnešní ukázka mile překvapila, i když to je jen zlomek toho, co na našem portále nabízíme. V kategorii dětský nábytek z masivu, najdete mnoho dalších návrhů v různých designech.