Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek z masivu dnes? Překvapí vás

Chystáte se v nejbližší době zařídit vašemu dítěti či vašim dětem dětský pokoj a máte jasno ve výběru materiálu? Hledáte dětský nábytek z přírodních materiálů jako dřevo borovice, aby byl nábytek zdravotně nezávadný? Co vám v dnešních dnech výrobci dětského nábytku z masivu mohou nabídnout? Nejen nábytek, který zcela změnil oproti minulým rokům design, ale také celou řadu dekorací a doplňků s daným designem souvisejícím. Můžete zařídit dětský pokoj z masivu také zcela dle vlastních potřeb díky široké a flexibilní nabídce. Nábytek z masivu, ať už se jedná o jakékoliv dřevo, se těší velké oblibě především díky zdravotní nezávadnosti. Navíc přírodní materiály blahodárně působí na psychiku člověka a to je také jeden z důvodů proč je tolik žádaný. Dnes vám představíme nové možnosti, které nabízí právě tento typ nábytku.

 

Dětský pokoj z masivu pro kluka

Máte doma malého, neposedného rošťáka, nebo dokonce dva rošťáky? Pak je třeba dětský pokoj této skutečnosti přizpůsobit. Pro velmi živého, aktivního kluka je ideálním řešením, když se může v dětském pokoji vyřádit. A k tomu může také sloužit třeba dětská postel v podobě domečku, nebo dětská postel s klouzačkou. Při troše fantazie si může dítě v dětském pokoji i aktivně hrát.

 

Dětská postel s klouzačkou a šuplíky Pino grey    Dětská postel se skluzavkou domeček House white

 

Na první fotografii je návrh dětského pokoje z masivu ještě pro menšího kluka, ideálně pak pro předškoláka, později pro školáka, než "dětskému" designu odroste. Dětský pokoj je ideální přechod v době, kdy vaše dítko již opouští dětskou postýlkou a začíná si hodně hrát, začíná být opravdu hodně živé. Klouzačka u postele, věž z látky, baldachýn kolem postýlky, který může sloužit jako skrýš, to vše je navrženo tak, aby si dítě opravdu vyhrálo. Dekorace z látky kolem dětské postele, ale i dekorační polštáře na posteli a matrace s barevným potahem, to vše ve finále vytváří příjemné, dětské prostředí. Detaily tvoří celkem a při zařizování dětského pokoje tomu samozřejmě není jinak. Bílý odstín masivního nábytku pak velmi příjemně koresponduje s modrým a červeným doplňkovým odstínem. Druhá fotografie návrhu dětského pokoje je už pro větší dítě, které je třeba už i školou povinné. Námětem pro návrh dětského pokoje se stal "divoký západ" kovbojové a indiáni. Dětská postel je i zde vyvýšená, ale bez klouzačky. Tu lze pořídit také, pokud by jste chtěli. Věž z látky, baldachýn kolem postele, dekorační polštáře, sedací vak, to vše jsou opět velmi příjemné detaily, které dávají dětskému pokoji ten správný, originální design.

 

Dětský pokoj z masivu pro holku

nabídka rovněž pro malé, ale i větší slečny je velmi široká. Dětský pokoj z masivu pro holku je jak jistě všichni tušíte nejčastěji v kombinaci odstínů bílé s růžovou. Bílý je dětský nábytek a růžové jsou všechny doplňky. Také holčičky mohou být velmi živé a i pro ně si výrobce připravil nabídku dětských postelí s klouzačkou. Pro holky jsou rovněž připraveny nejrůznější náměty dětských pokojů z masivu, které určuje především volba dekorací a doplňků. A podle dekorací a doplňků pak dáte interiéru vaší slečny určitý vzhled.

 

Dětská postel Pino s nádhernými dekoracemi  Dětské postele Pino nabízejí desítky různých dekoračních látek

 

Pro velmi živé holčičky je ukázka dětského pokoje na první fotografii. Opět dětská postel s klouzačkou, ale s textiliemi v holčičích odstínech. Druhá fotografie návrhu dětského pokoje, který je již tématiky zaměřen. Pro holky indiánky, pro holky, které mají rády přírodu. Velmi se nám líbí také stan v indiánském stylu uprostřed dětského pokoje, který dodává celému interiéru zcela nevšední ráz. V nabídce nábytku z masivu pro děti je celá řada samostatných dílů na výběr. Jsou to nejrůznější varianty postelí, skříní, regálů, psacích stolů, nebo dokonce rozměrově malých židliček a stolků pro děti předškolního věku.

 

Dětský nábytek z masivu vám dává možnost pro zařízení nevšedního interiéru, kdy vaše děti budou opravdu spokojené a své prostředí budou mít rády. Praktická je i možnost přikupování dalších dílů nábytku adekvátně k tomu, jak dítě roste. Zkrátka a dobře, celá řada možností až do dospělosti vašeho dítěte. Velmi oblíbeným řešením také u tohoto typu nábytku jsou patrové postele z masivu a dětské postele s přistýlkou. I ty lze vyrobit z masivu. Pokud máte dvě děti, i pro vás v této kategorii existuje celá škála možností.

 

Patrová postel Pino v elegantním šedém odstínu   Patrová postel Pino nabízí řadu variant sestavení

 

Nabídka dětského nábytku z masivu je unikátní. Patrové postele jsou na výběr v mnoha tvarech, také existují rohové patrové postele, nebo s lůžky pod sebou, nebo pro jedno dítě s psacím stolem. Dětské postele s přistýlkou ke každodennímu spaní, nebo jen občasnému přespání. Věříme, že dnešní článek vám přinesl inspiraci, pokud právě zvažujete vybavení dětského pokoje.