Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek z kolekce Evo

Dětská kolekce nábytku Evo-Shelter, našeho francouzského výrobce, nabízí designy v mnoha odstínech. My Vám dnes představíme dětský nábytek z této kolekce, z které sestavíte ať už dětské pokoje, nebo studentské pokoje, které vyhovují právě Vám. Kolekce dětského nábytku Evo-Shelter-Bibliobed je velmi široká a to nejen ve výběru samostatných dílů, ale také barvy.

 

Dětský pokoj pro dvě děti

Spojením dvou kolekcí francouzského výrobce, Bibliobed a Shelter, získáte možnost na zařízení dětského pokoje dvou, nebo tří dětí se vším všudy. V hlavní roli je samozřejmě tolik oblíbená patrová postel se se schůdky a šuplíkem, který lze využít jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku, pokud do šuplíku vložíte matraci. Dalšími díly je pak nábytek z kolekce Shelter, který je ve zcela identickém designu i odstínu, jako patrová postel. Spojením těchto dvou kolekcí získáte řadu nejrůznějších možností pro vybavení dětského pokoje školáků i předškoláků. Kvalitní zpracování, na které jsme již u francouzského výrobce za deset let spolupráce zvyklí a vás zákazníky potěší.

 

     Patrová postel Bibliobed pro tři děti

   

 

Pokoj pro studenty, jedno dítě

Francouzský výrobce zvolil pro kolekci dětského nábytku Shelter skandinávský design. Neutrální, tradiční pro skandinávský design odstíny jsou vhodné pro holku i kluka. V kolekci najdete také velmi úsporná řešení v případě, že potřebujete maximálně šetřit místo v místnosti, jelikož je pro vybavení dětského pokoje nemáte moc místa. A pro tento modul rozhodně doporučujeme právě pořízení nádstavce, jak je uvedeno v našem návrhu. Můžete si ale také sestavit dětský pokoj z nabídky samostatných dílů a pořídit nádstavce dva, jeden nad dětskou postel, tak jak jsme zvolily my, ale nádstavec lze umístit také nad psací stůl. nechybí ani sada dvou šuplíků pod lůžkem, které se vždy v malém prostoru využijí.

     

 

Všechny dětské pokoje, jsou pouhými návrhy na našem portále. Pokud Vás některá ze sestav dětských pokojů, nadchla, ale chtěli byste jednotlivé díly v jiném uspořádání, můžete tak učinit právě nyní, na našem modulu výběru samostatných dílů z této kolekce.