Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětský nábytek z Francie a Holandska

Milí zákazníci,

pokud máme upřímně zhodnotit nejlepší výrobce nábytku v Evropě, tak k nim bezesporu patří Holanďané a Francouzi. A nábytek Aldo je velmi rád, že právě nábytek takových renomovaných výrobců vám můžeme představit v jejich zastoupení pro českou a slovenskou republiku. Dnes bychom vám řekli něco málo a o rozdílech těchto dvou gigantů a to v kategorii dětského nábytku.

 

 

Dětský nábytek z Holandska a Belgie

Holanďané a Belgičené (země, které si jsou svým vkusem a designem hodně blízké) jako národ sám o sobě je více tradiční a tak se představuje také jejich design. Tradiční design, kde jsou zakonponovány prvky stylové prvky. Snad nejlépe o jakém designu je vůbec řeč, bude představit řadu dětských pokojů na ilustračních fotografiích. Dětský nábytek kde byla zvolena čistě bílá a doplněna dalšími odstíny dle toho, zda se jedná o dětský pokoj pro holku, nebo pro kluka. Na fotografii níže uvádíme typický dětský pokoj  pro mladé slečny.

 

  

Kolekce dětského nábytku pro holky Valentine

 

Holandský výrobce v loňském roce můžeme říci zvítězil u českých zákazníku. Veškerý nábytek, který holandský výrobce představuje se vyrábí z lamina, nebo ve spojení dvou materiálů lamino-voština. Nabídka je velmi široká a obsáhlá, opravdu je z čeho vybírat. Další velkou kategorií jsou dětské postele z masivu a dětské patrové postele z masivu. Dětský nábytek z masivu je čistě doménou belgického výrobce.

 

   

 

 

Dětský nábytek z Francie

Francouzský výrobce představuje svou kolekci a to nejen v kategorii dětského nábytku více s důrazem na moderní design. Stylové, typické prvky Francie jsou vynechány a zaměření je opravdu na funkčnost nábytku a originální, mnohdy až překvapivé řešení. Za krátkou dobu působení nabídky dětského nábytku z Francie na našem trhu se staly nejoblíbenější dětské postele s úložným prostorem a mnohdy i psacím stolem na vysunutí.

 

 

   

 

Máte malý dětský pokoj a potřebujete do něj umístit více úložných prostorů? Vyberte si z naší nabídky dětských postelí s úložným prostorem. Nabízíme dětské postele s vysunovacím šuplíkem nebo multifunkční dětské postele. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, vybrat si můžete z různých barev a moderních designů. Dětská postel s vysunovacím šuplíkem, který může sloužit jako další úložný prostor, nebo jako prostor pro pravidelné spaní dalšího dítěte. Tato varianta je vhodná do pokojů, kam se nevlezou dvě postele, nebo v případě, že nechcete řešit spaní dvou dětí pomocí patrové postele.

 

  


Multifunkční postele s úložným prostorem nabízejí kromě klasických šuplíků další prostory, jako například skříň, komodu, police či vysunovací psací stůl, který můžeme v případě potřeby kdykoliv zasunout zpět do útrob postele. Nabídka dětského nábytku z Francie, Holandska a Belgie patří nejen k těm nejkvalitnějším, ale designově originálním a netradičním. Nový design na našem trhu oslovuje stále více zákazníků, kteří chtějí moderní interiér za dostupnou cenu. Jsme rádi, že právě nábytek Aldo takový nábytek může zastupovat prezentovat.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.