Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek Vip – originální design

V dnešním článku si povíme něco o kategorii nábytku Vip na našem e-shopu. Tento dětský nábytek se především od toho klasického liší originálním propracováním a bezkonkurenční kvalitou. Působí velmi elegantně, má široké využití a pořídíte ho v mnoha barvách. Dětský nábytek představujeme v segmentech, z kterých si můžete sestavit dětský pokoj dle svých potřeb.

Dětský nábytek Bo7

Dětský nábytek ze systému Greta se vyznačují vysokou kvalitou a originálním designem. Tento dětský nábytek, který musí splňovat přísná kritéria pro trh ve Spojených státech. Bezpečnost, zdravotní nezávadnost a originální design. Nábytek je vyroben z laminátové desky, s kvalitní povrchovou úpravou, která není náročná na údržbu a je zároveň lehce omyvatelná. Systém Greta se zařadil do kategorie VIP dětského nábytku, právě pro vynikající kvalitu a špičkový design. Romantická bílá barva, vysoká kvalita a design dětského nábytku, pochází z kolekce Bella. Záleží opravdu jen a jen na vás, zdali si pořídíte jednotlivé segmenty, které vám nabízíme, nebo si rovnou objednáte, celý dětský pokoj Greta. Z jednotlivých segmentů si můžete vybrat postel, komodu, skříňku na hračky, noční stolek, psací stůl, regál, nebo šatní skříň. Na fotografii, vám představíme dětský pokoj Greta, pro vaši představu, které segmenty by se hodily právě vám.

 

    

Dětský nábytek Sacha

Originální design, multifunkční využití a bezkonkurenční kvalita dětských postýlek. Tak lze charakterizovat dětskou postýlku, kterou jsme díky jejím přednostem zařadili do dětského nábytku pro miminka. Nabídka dětského nábytku na Aldo, je nejvíce sledována a najdete v ní největší možný výběr nábytku pro děti, od méně cenově náročných až po cenově náročnější segmenty, či celé dětské sestavy. Nejvíce zajímavým, můžeme říci netradičním, je na dětské postýlce využití a rozmístění úložných prostorů. Šuplíky po stranách a v dolní části postýlky, ušetří maminkám spousty běhání. Pomocí dětské postýlky si mohou vytvořit praktické centrum, kde dítě přebalí, převlečou a položí ke spokojenému spánku. Kvalita dětské postýlky je tak vysoká, že bude sloužit spousty malým dětem a jejich maminkám. Dětská postýlka má tři regulace roštu, které ocení každý rodič pro pohodlné a bezpečné zacházení s dítětem. Čistý rozměr dětské postýlky je 70x140 cm a tento rozměr je potřebný i pro pořízení matrace, která není v ceně postýlky. Dětská postýlka Combo je rovněž z kolekce Bella a její originalitu posuďte sami na následující fotografii.

 

    

 

Nabídka multifunkčního dětského nábytku má na našich stránkách široké zastoupení, nejvíce pak od francouzských výrobců, kteří jsou již známi důmyslným designem a vysokou kvalitou zpracování.