Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek v holčičích odstínech

Chystáte se zařídit dětský pokoj pro vaší malou či větší slečnu? Chcete zařídit dětský pokoj opravdu v dívčím designu a odstínech? Dnes to už není vůbec žádný problém, jelikož nabídka dětského nábytku je opravdu široká. A můžeme říci, že i návrhy dětských pokojů jsou rozděleny dle toho, zda jsou určeny pro dívky, nebo pro chlapce. Jistě možná mnozí z vás správně tuší, že v návrzích dětských pokojů pro holky vévodí odstíny bílá a růžová. Ale také design určený dívkám je více "romantický", je zkrátka opravdu dívčí. Jaké jsou možnosti na našem trhu pro zařízení dětského pokoje školačky, studentky?

 

Moderní i romantický dětský pokoj pro holku

Pokud chcete zařídit interiér vaší slečny velmi prakticky a účelově, pak je lépe volit moderní design, kde najdete i multifunkční design nábytku. Moderní design také může oslovit ty z vás, kteří nemáte pro zařízení dívčího pokoje příliš prostoru. Pokud musíte šetřit místem, pak moderní design je rozhodně řešením. V kategorii moderních designů najdete například rostoucí psací stoly, nebo dětské postele s psacím stolem či dětské postele s velkým úložným prostorem. Správnou volbou designu lze v interiéru ušetřit překvapující množství místa.

 

     Dětský pokoj Amori

Návrh dětského pokoje z kolekce Biotiful  od francouzského výrobce a Amori od belgického výrobce

 

Na první ilustrační fotografii představujeme návrh dětského pokoje z kolekce Biotiful, o kterém lze s určitostí říct, že je v tradičních dívčích odstínech. Spojení bílého odstínu s růžovým patří stále k nejčastějším při zařizování interiéru dětského pokoje pro holku. Design spíše romantický s rustikálními prvky. Velmi rozdílný je pak návrh druhého dětského pokoje z kolekce Lovely Light, který je velmi moderní nejen co se týče designu, ale také trendy spojení odstínů bílé s černou. A v tomto druhém návrhu je již využito multifunkčního designu u dětské postele, která díky vyvýšenému místu na spaní nabízí velké úložné prostory v podobě šuplíků. psací stůl má nadstavec, linie všech dílů nábytku jsou čisté, jednoduché.

 

Jsou i návrhy dětských pokojů, které jsou však velmi stylové, velmi romantické. Převážně však takové návrhy potřebují větší prostor, aby krása nábytku vynikla. Romantické designy jsou však u dívek velmi oblíbené a i ty si můžete vybrat hned z několika dostupných kolekcí. Mezi velmi oblíbený patří dětský pokoj z kolekce Amori od belgického výrobce. Stylový dětský nábytek v bílém provedení velmi příjemně koresponduje s růžovými bytovými doplňky, nebo růžovou výmalbou stěn. Posuďte sami, zda se vám návrhy dětských pokojů z kolekce Amori líbí.

Kolekce dětského nábytku Amori se od samotného počátku stala velmi oblíbená. je to jedno z nejvíce elegantních řešení, které lze vůbec pořídit. Dětský nábytek patří k cenově náročnějším, ale design a vysoká kvalita nábytku určitě stojí za takovou investici. Dětský pokoj může mít díky možnosti výběru z nabídky samostatných dílů mnoho podob a váš interiér tak může být velmi originální.

Dětský pokoj pro holku z masivu

Můžeme říci, že nabídka dětských pokojů pro holku z masivu je zcela specifickou kategorií. Masiv musíte milovat, aby jste tradiční design pořídili, jelikož je zcela odlišný od moderních návrhů. Velmi zajímavé návrhy, potažmo designy představuje dánský výrobce, který současně s nabídkou dětského nábytku z masivu nabízí i dětské dekorace, určené pro doplnění interiérů dle výběru kolekce. Každý dětský pokoj tak může mít design s určitým námětem, třeba pro holky rozkvetlé louky, nebo pro méně romantické slečny s motivem indiánky.

 

Dětská postel Tipi    Dětská postel Pino spring

 

Dánský výrobce rozdělil nabídku dětského nábytku pro holky na dvě kategorii. Do první kategorie řadíme čistě bílý nábytek ze dřeva borovice, který je pro získání daného námětu a také pestrých odstínů doplněn vždy dekoracemi. Druhou kategorii tvoří kolekce barevného dětského nábytku ve velmi sytých odstínech, ostatně jak můžete sami posoudit na ilustračních fotografiích. Dánský výrobce také představuje široký výběr dětského nábytku vhodného pro menší slečny, které ještě nejsou školou povinné. Dětské židličky a stolky jsou rozměry přizpůsobeny věku dítěte.

 

Dětský nábytek Kiddy v širokém výběru odstínů

 

Určitě nám dáte za pravdu, že nabídka dětského nábytku či návrhů dětských pokojů určených dívkám i malým holčičkám je široká a originální. Věříme, že každý z vás si pro svou princeznu najde to své. Dětské pokoje představujeme od cenově velmi dostupných až po ty dražší.