Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek v černém odstínu?

Možná si mnozí z vás řeknou, že dětský nábytek v černém odstínu se pro děti vůbec nehodí. Opak je ale pravdou, o čemž vás můžeme přesvědčit velmi hezkými kolekcemi od francouzského výrobce. Pokud nábytek v černém provedení doplníte dalším odstínem pro rozjasnění černé, finální efekt v interiéru dětského pokoje vás překvapí. Mezi nejoblíbenější "černý nábytek" se bezesporu zařadila kolekce Lady Doll, která nabízí samostatné díly i sestavy určené pro vybavení interiéru dětského pokoje slečnám.

Kolekce Bo 1-7 v odstínu grafit má rozhodně co nabídnout

Populární spojení odstínu bílé, přírodní a černé, nový trend do interiéru dětského pokoje, takzvaný styl "black and white. V kolekci dětského nábytku Bo7 navíc máte možnost kombinovat hned několik provedení a to kombinace s bílou, kombinace s dubem molina, nebo kombinace všech tří odstínů. Díky široké nabídce samostatných dílů existuje nekonečné množství možností, jak dětský pokoj vybavit. Kolekce či spíše výběr z nabídky dílů je velmi flexibilní a tak si tento nádherný, nadčasový design poradí s jakýmkoliv rozměrem dětského pokoje, ale také tvarem. V nabídce najdete i rohové provedení šatní skříně, nebo police na zavěšení na stěnu, vše prvky, které vám ušetří značné místo na podlaze.

 

     

 

V hlavní roli tohoto návrhu dětského pokoje je však patrová postel, kterou lze využít i jako řešení místa na spaní až tří dětí. Vše záleží na tom, jakým způsobem využijete šuplík. Jedna z možností je využití jako přistýlky, když do šuplíku vložíte matraci a druhá možnost je využití šuplíku jako klasického úložného prostoru a máte tak k dispozici patrovou postel pro dvě děti s velkým úložným prostorem, který ještě navíc doplňuje šatní skříň. Nadčasový design ve vysoké kvalitě s povrchovou úpravou poctivou dýhou. Za zmínku také stojí tloušťka materiálu a celkové zpracování, které snese i nápor dětí v dětském pokoji.

 

                                             

 

Pokud disponujete opravdu velmi malou místností pro vybavení dětského pokoje vašich dvou dětí, pak kolekce Leo od francouzského výrobce je odpovědí, jak tuto místnost dětem zařídit. Patrové postele Leo patří svými rozměry k menším, nezabírají moc místa, ale přitom poskytnou co je třeba, místo na spaní pro dvě děti. Jako přídavnou hodnotu pak výrobce přidal šuplík jako úložný prostor, bezpečné schůdky s širokou nášlapnou plochou a police s odkládacím prostorem podél obou lůžek. Patrová postel Leo do nedávna byla dostupná pouze v klasickém bílém odstínu v nejrůznějších kombinacích, ale nyní francouzský výrobce představuje originální, industriální design, pro typ nábytku jako je patrová postel opravdu netradiční volba. 

Herní počítačové stoly pro kluky, zásadně v černém

Všechny počítačové stoly mají jedno společné a to základní odstín černé. Některé z těchto trendy stolů jsou doplněny ještě červeným, zeleným a oblíbeným modrým odstínem, některé zase nabízejí led osvětlení. Dospívající děti si u nás určitě vyberou svůj "trend". A samozřejmě, že u nás najdete k těmto stolům také vhodné, komfortní židle.

                                        

Nabídka trendy herních počítačových stolů vás rozhodně osloví, možná mnohé z vás inspiruje. V kategorii představujeme herní počítačové stoly od francouzských výrobců od levnějších po ty více sofistikované, portugalského výrobce, ale také německého a tak nabídka je určitě různorodá.