Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek v černém odstínu? Není se čeho bát..

Možná si mnozí z vás řeknou, že dětský nábytek v černém odstínu je absurdní. Ale s návrhy francouzského výrobce vás přesvědčíme o opaku. Černý dětský nábytek v kombinaci třeba s růžovou, bílou, nebo i dalšími odstíny je velmi elegantní. A vůbec ne, jak by se mohlo zdát, pochmurný. V nabídce designů na nábytku Aldo se vždy věnujeme nejnovějším trendům ve světě bydlení a využití černého odstínu v dětském pokoji patří v posledních měsících k velmi zásadním změnám, novinkám. Dnes vám chceme něco málo z naší nabídky představit. Samozřejmě v kvalitě francouzského výrobce, jehož návrhy jsou nejen hezké, ale také velmi praktické, dovolíme si použít označení multifunkční.

Černá do dětského pokoje pro holky

Troufáme si tvrdit, že černý odstín pro dospívající dívky, či menší školačky společně s růžovou je velmi dobře zvolenou kombinací. Nábytek v dětském pokoji při správné volbě dekorací dokáže vytvořit originální atmosféru, kterou dívky budou určitě milovat. Na ilustračních fotografiích představujeme řešení dětského pokoje vybaveného patrovou postelí Double Vip. Francouzský výrobce navíc do designu vnesl svou typickou eleganci, jakoby jemnost. Nábytek vypadá opravdu luxusně a příjemné je, že cena luxusní není, ale je dostupná všem.

 

   Patrová postel Leo     Dětský pokoj Fabric

 

Dětský nábytek je rovněž velmi funkční. Praktické řešení postele s šuplíkem a šatní skříň se zrcadlem například na první fotografii. Na druhé fotografii si zase všimněte praktického designu psacího stolu. Celkový dojem z obou návrhů pro dětský pokoj se nám velmi líbí právě pro černý odstín. Při pořízení černého (či hodně tmavého) dětské nábytku je důležitá malba stěn. Určitě by jste měli vybírat z palety velmi světlých odstínů. Neméně důležité jsou dekorace. Pokud vše vyberete správně, získáte i při černém nábytku světlý, příjemný interiér. Jen s jakousi těžko popsatelnou elegancí.

 

Černá do dětského pokoje pro kluky

I zde máme určitě co nabídnout. Černá se už tak nějak pro kluky nabízí automaticky. Pro kluky vám rádi představíme například kolekci Infinity kde hlavní roli kromě černého odstínu jednoduchost. Kolekce je tak vhodná například do rozměrově menších dětských pokojů, jelikož součástí postele je psací stůl, odkládací police, komoda. Ale posuďte sami funkční design, opět z nabídky francouzského výrobce.

 

      Patrová postel B graphit

 

Na další fotografii nabízíme řešení v černém odstínu v podobě patrové postele. Možnost vybavení dětského pokoje pro kluka i pro holku. Barevné výplně polic patrovou postel krásně oživí, design opět velmi elegantní a praktický. Věříme, že jsme vás dne přesvědčili o tom, že není třeba se bát černého odstínu v dětském pokoji. Stačí vhodně kombinovat černý dětský nábytek s dekoracemi, výmalbou stěn a interiér bude pro vaše děti neodolatelný.