Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek Ted-Lily

Výrobce: DME - F
Kód: FR0020
Praktické a velmi oblíbené řešení posezení pro nejmenší. Dětský koutek pro vaše děti od francouzského výrobce. V ceně celá sestava.
nedostupné
2 029 Kč
1 218 Kč
-40%

Parametry produktu

Barva: dle fotografie
Křeslo: 30,0x56,0x30,0 cm
Sedák a opěrka: 69,5x55,5x29,5 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : demont / celé díly
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský psací stůl: 60,0x50,0x60,0 cm
Dětská komoda: 60,0x100,0x30,0 cm

Dětský nábytek Ted-Lily, řešení pro nejmenší

Francouzský výrobce přináší řešení pro děti do 5 let, aby jejich hraní, nebo kreslení, bylo přizpůsobeno nábytkem, či lépe řečeno jeho velikostí, právě jejich vzrůstu. A to se povedlo. Také se nám líbí "milý" dětský design, kdy židličky mají podobu medvídků, který je pak jako designový efekt použit i na dalších dílech.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, originální design a zdravotní nezávadnost. I bezpečnost vašich ratolestí zabezpečil. Stůl i židličky s gumovými koncovkami, nábytek neklouže, nepřevrací se a ještě vám chrání podlahu před zničením.

 

Dětský nábytek jako samostatné díly

Snažíme se, stejně jako výrobci, aby naše nabídka jakéhokoliv nábytku byla pro naše zákazníky vždy maximálně flexibilní. Proto i sestavu dětského nábytku si můžete pořídit v jednotlivých dílech.

 

- dětská lavice s úložným prostorem, sedák s opěrkou
dětský stoleček
dětské židličky, křesílka
- knihovnička s policemi

 

Věříme, že mnohým dětem takový koutek na hraní s typicky dětskými motivy přinese spousty spokojených chvilek. 

Výrobce zvolil jako materiál laminátovou desku, která není náročná na údržbu a jejíž povrch je omyvatelný. Jako prodejci již řadu let také nabízíme dopravné zdarma po celé české republice.Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu