Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek Sacha, tři varianty postele

Francouzský výrobce letos představil zcela novou a musíme říci unikátní kolekci dětského nábytku Sacha- CHIC. Určitě vás bude zajímat proč a v čem je tak unikátní, že ji věnujeme dokonce celý, samostatný článek. Dětský nábytek z kolekce Chic je velmi flexibilním výběrem z nabídky samostatných dílů vhodný pro malé i velké interiéry, ale možným výběrem z několika návrhů postelí se naskýtá příležitost také velmi prakticky a jednotně vybavit dětský pokoj sourozenců. A jelikož výrobce zvolil neutrální odstíny pro tuto kolekci, dětský nábytek je vhodný pro holky i pro kluky. Co vám kolekce může nabídnout, o tom je několik dalších vět, také našich postřehů, které vám doufáme přijdou k užitku.

 

    

 

Kupujte jen to, co do dětského pokoje potřebujete

Sestavovat dětský pokoj na základě výběru z nabídky samostatných dílů je nejoblíbenější formou nákupu na našem e-shopu. Je to logické vyústění toho, že každý má k dispozici zcela jiné rozměry místnosti pro zařízení dětského pokoje. Rovněž někteří z vás mají jedno dítě, někteří dvě, či dokonce tři a tak nabídka dílů umožňuje nejrůznější alternativy. Co vám nabízí kolekce Chic?

 

                                Dětská postel s přistýlkou Chic


Možná si hned na první pohled nevšimnete, ale každý z dílů v kolekci má zakulacené hrany. Výrobce tak ještě více navýšil bezpečí vašich ratolestí v dětském pokoji. Rovněž úchyty nevyčnívají do prostoru, ale jsou vytvořeny otvory v deskách. Kolekci dětského nábytku Chic dáváme za jedna i s ohledem na dostupnou cenu.

 

    

 

Hledáte řešení pro vašeho chlapce ideálního místa na spaní, aby pořízení dětské postele jste získali i něco navíc? Kolekce dětského nábytku Chic od španělského výrobce vás v mnohém překvapí. Nejen samotný, velmi trendy design, ale také maximální využití prostoru v dětském pokoji a tedy úspora místa třeba na další nábytek, nebo větší prostor pro vašeho kluka na hraní. Dětská postel Chic totiž kromě místa na spaní nabízí také velký úložný prostor, ale i psací stůl. Navíc, pokud se vám tato praktická dětská postel líbí a my věříme, že ano, můžete ji sestavit i zrcadlově, je variabilní. A tak pokud máte kluky dva, nebo máte dvě děti kluka a holku, můžete postele umístit v pokoji proti sobě. A pro holku proto, že identickou dětskou postel lze pořídit i s růžovými úchyty. Ostatně tato možnost modrých i růžových úchytů platí pro všechny další díly nábytku v kolekci a vy v balení vždy obdržíte obě varianty.