Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek s vůní přírody

Dnes Vám představíme dětský nábytek, z dílny belgického výrobce, který přišel na trh s ojedinělým designem a tradičním odstínem. Celá kolekce Pino a Dallas, je v barvě přírodní borovice, což je výhoda v tom, nábytek pořízený v tomto designu se hodí na zařízení dětského pokoje, jak pro malé děti, tak pro studenty. Tradičně zvolený odstín, který díky reliéfní povrchové úpravě imituje pravé dřevo, řadí díly nábytku z této kolekce, mezi velmi elegantní, můžeme říci až luxusní. Především, pokud hovoříme také o několika kouscích v bílém, transparentním provedení a světle šedém. Ale zpět k odstínu přírodní borovice.

 

     

 

Výběr postele dle věku dítěte a jeho potřeb

Co se týče výběru postele, tak nabídka je opravdu široká a vybere si každý zákazník. Kolekce Pino, má na výběr tři základní druhy postelí a to od klasické dětské postele, patrové postele až po postel multifunkční. Na první fotografii, jsme Vám představili postel s úložným prostorem v podobě zásuvky, která kopíruje obvod postele. Dětská postel nabízí prostor pro matraci 90x200 cm a cena je uvedena včetně roštu. Na další fotografii, Vám nabízíme dětskou postel s úložným prostorem, která je opravdu originálně řešena, hlavně do malých prostorů dětského pokoje. Postel jako taková nabízí spousty odkládacích a úložných prostorů, v podobě skříňky, zásuvek, polic a vysunovacího psacího stolu s místem na počítačovou jednotku. Jak sami vidíte, tato originální postel může v malých interiérech nahradit po dodání šatní skříně kompletní vybavení dětského pokoje.

 

    

 

Celkový design

Velkou výhodou u této kolekce, je rovněž výběr ze samostatných dílů, tudíž poslední výsledek, jak bude dětský, či studentský pokoj Vašeho dítěte vypadat, je jen a jen na Vás. My Vám na poslední fotografii představíme návrh studentského pokoje, jak může ve finálním výsledku vypadat. Jednotlivé díly nábytku této kolekce, nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu, ale také praktičnost. Design, který kolekce nabízí, představuje, hlavně pro studenty styl "jak studentsky žít".

 

     

 

Pravdou je, že takový nábytek, z kolekce Pino, je finančně náročnější, finální efekt a především životnost nábytku však nediskutovatelná. Nábytek, který čím je starší, tím je vlastně levnější. Belgický výrobce představuje všechny díly nábytku, z této kolekce, pod značkou Vipack, certifikované produkty na jakost, zdravotní nezávadnost a provedení.