Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek s motivem z pohádky či filmu

Jsou dětské pohádky či filmové příběhy, kdy se hrdina, daná postavička promítne časem téměř do všeho. Jmenujme třeba našeho slavného "krtečka". V naší nabídce najdete také spousty dětského nábytku, kde se stal motivem dětský námět z filmu, nebo pohádky. A jedná se především o nabídku dětských postelí z masivu od belgického výrobce, která je mimochodem také velmi kvalitně zpracována. A tak ani u nás nechybí motivy jako Hello Kitty, nebo "Spiderman". Ale samozřejmě k výběru je celá řada dalších námětů, třeba motiv cirkusu, požárního auta, či něco pro holčičky, které mají to své "princeznovské" období.

Dětské postele z masivu s námětem pro holky

Samozřejmě jak jinak, převládá především růžová barva v mnoha tónech. Mezi nejoblíbenější tradičně patří Hello Kitty motiv. Ale oblíbené jsou i například postele v podobě zámku, či růžového auta. Motivy se prolínají napříč naší nabídkou dětských postelí z masivu a můžete je vždy pořídit v podobě jako postel s klouzačkou, nebo postel bez klouzačky a navíc to vše s možností výběru moření dřeva. To je v nabídce v přírodním odstínu dřeva borovice, v odstínu transparentní bílé, nebo v tmavě hnědé variantě.

 

       

Dětské postele z masivu s motivem Pino od belgického výrobce

 

Na nabídce dětských postelí z masivu belgického výrobce se nám líbí flexibilita výběru. Můžete spojovat nejrůznější kombinace, lze velmi vkusně zařídit také v identickém designu třeba dětský pokoj pro sourozence, kluka i holku. Stačí pořídit stejný typ postelí ovšem s holčičím a klučičím námětem. A tak v pokoji může být postel Hello Kitty a postel Spiderman. Děti s vámi také tyto dětské postele určitě budou rády vybírat, vždyť je to jejich svět a jejich vkus.

Dětské postele z masivu s námětem pro kluky

Zde je samozřejmě opět nejvíce využito tradičního odstínu, ale pro kluky. Ano modrá barva, často v kombinaci s červenou. Opět můžete vybírat z nabídky postelí z masivu, dřeva borovice v moření bílém, tmavě hnědém, nebo lze zachovat původní odstín dřeva.

 

         

 

Kromě "Spidermana" u kluků převládá motiv aut. Ať už závodních, nebo požárních či také z pohádkového příběhu. Pokud bychom měli zhodnotit, pak nejčastěji se pořizují do dětského pokoje kluka postele v odstínu tmavě hnědém a s klouzačkou, pro pak zase postele v odstínu bílém bez klouzačky. Pro sourozence holku a kluka je velmi efektním či řekněme společným odstínem přírodní odstín dřeva.

Především pak dětské postele musí být bezpečné

A především pak pro bezpečnost a zdravotní nezávadnost jsme pro naše zákazníky vybrali nabídku nábytku z masivu belgického výrobce. Každá postel v nabídce má automaticky kolem vyvýšeného lůžka zábranu, která zamezuje pádu dítěte z výšky. Hrany jsou zaobleny dílem díky materiálu dřeva borovice, které je určitě také měkčí a tedy bezpečnější než laminát. A dřevo či spíše jeho kvalita musí být prvotřídní. Belgický výrobce používá dřevo vysušené, bez kazů a tím nedochází k deformaci nábytku vlivem změn prostředí, jako vlhkost, nebo častá změna teplot. V každé posteli je rovněž započítán do ceny i rošt, který je dřevěný, laťkový. V neposlední řadě nábytek z masivu všeobecně pořizujeme pro jeho 100 % zdravotní nezávadnost a dle studií dřevo jako přírodní materiál velmi dobře působí na psychiku dítěte. Ostatně i nás dospělých a tak přírodní materiály najdete i v nabídce pro další interiéry.