Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek s motivem včelky Máji a jejich přátel

Hledáte pro doplnění dětského pokoje vašeho dítěte, které ještě není školou povinné nějaké bytové doplňky, hračky, nebo dětský nábytek? V kolekci Mája od německého výrobce si můžete vybrat z řady praktických i zábavných produktů jako jsou sestavy rozměrově malého dětského nábytku pro děti do šesti let, nebo úložné boxy, ale dokonce i houpací křesla, nebo mobilní postýlka a další a další zajímavosti. Dnes vám chceme kolekci Mája od německého výrobce představit. Dětský nábytek a doplňky té nejvyšší kvality s certifikací pro bezpečnost dětí, zdravotní nezávadnost a vysokou kvalitu.

 

Dětský nábytek pro děti do šesti let

Je rozdíl mezi zařizování dětského pokoje pro dítě do šesti let a potom od šesti do řekněme patnácti. Pro nejmenší děti musíme dbát především u dětského nábytku, ale nejen, rovněž i u hraček či jiných doplňků na bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Proto vždy pátrejte u prodejce nábytku ať už v kamenné prodejně či on-line po certifikátech, které zaručují potřebné vlastnosti danému zboží. Německý výrobce, který má dlouholetou tradici a to už od roku 1927 se opravdu v tom, co nejmenší děti potřebují vyzná. Rodinná firma, která za dlouhá desetiletí vynaložila nemalé prostředky na vývoj nejrůznějších "chytrých" hraček, dětského nábytku a doplňků. Co vám můžeme od tohoto za nás nejlepšího výrobce v Evropě soustředícího se právě na děti předškolního věku nabídnout? Mnohé.

 

                 

 

Už i naše babičky věděly, že dítě, které se houpá nezlobí. Je velká škoda, že na několik let se vytratily či řekněme šly trochu do ústraní klasická houpací křesla. Jednak když dítě musí vynaložit úsilí na to, aby se s ním křeslo houpalo, vyvíjí si motoriku a všeobecně posiluje vlastním pohybem. Doporučíme vám jako rodičům i vašim dětem rozhodně klasické houpací křeslo více než produkt, který se houpe sám, protože je na baterie či jiný zdroj napájení. Navíc motiv včelky Máji může v podobě tohoto křesla interiér dětského pokoje velmi příjemně rozzářit. Výrobce nabízí dvě varianty, první ještě s bezpečnostní zábranou a druhé křeslo již bez zábrany. Vy jako rodiče určitě budete umět poznat, kdy nastal čas zábranu z houpací křesla sundat.

 

Neposedné, hyperaktivní dítě? Připravujte ho pomalu na školu

Pokud máte neposedné dítě, odborníci radí aby jste dítě na školu připravovali. Od pěti let by dítě mělo umět alespoň 45 minut denně umět vydržet sedět na jednom místě. Pokud tuto přípravu nepodceníte, o to méně starostí pak budete mít vy jako rodiče, ale i vaše dítě v první třídě. Nevíte jak na to? Musíte chuť k sezení u dítěte předškolního věku podporovat. Z počátku tu necelou hodinku strávíte společně, kdy se budete snažit vaši ratolest zabavit, postupně by mělo dítě vydržet u nějaké kreativní činnosti samo. Opravdu je třeba si uvědomit, že ve škole musí být dítě už odkázáno samo na sebe. Jak tedy takového nácviku docílit a především čím?

 

                            

 

Třeba právě rozkládacím stolečkem s židlí. Buď využívá dítko stolek, kde si kreslí, vystřihuje či lepí, nebo je zde další zábavná forma pro nácvik sezení a to tabule na psaní. nechybí ani hodiny, na kterých už také může dítě před zahájením školním docházky umět poznávat alespoň základy, praktická odkládací police pod tabulí na křídy a především rozměr, který je vyhovující a dítko má tak větší šanci na jednom místě posedět, jelikož se cítí komfortně. Neučte děti ničemu na nábytku pro dospělé. Třeba kancelářské křeslo či jídelní židle se zvýšením sezením za pomocí polštáře je navíc způsob, které je pro dítě nebezpečné. Dnes je opravdu nabídka dětského nábytku pro děti do šesti let velmi široká a cenově vůbec ne náročná.

 

Hrajeme si, ale udržujeme pořádek. Úložné boxy se vždy hodí

V posledním roce jsou velmi oblíbené nejrůznější látkové boxy. I zde německý výrobce využil motiv z pohádky o včelce Máji. Nabídka úložných boxů za takříkajíc "hubičku", dokáži drobné hračky, balónky a jiné předměty velmi snadno zorganizovat. Boxy jsou skládací a tak je vždy můžete kamkoliv vzít sebou, boxy nezraní, boxy učí děti udržovat pořádek, jelikož něco naházet do úložného boxu musí zvládnout už i malé dítě. Můžeme pak opravdu použít větu ukliď si hračky i u tříletého dítěte. Má kam a přístup k boxu zvládne.

Kolekce německého výrobce Roba to je vždy něco navíc. jako například u tohoto úložného boxu, v jehož ceně pořídíte i sto kusů balónků pěti barev. Nabídka je velmi oblíbená, nejen boxů, ale celé kolekce, jelikož cena je velmi příznivá a kvalita výborná. Značka opravdu někdy znamená nákup na jistotu.