Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek od narození až po střední školu, jde to

Hledáte dětskou postýlku, kterou by jste až jejím rozměrům miminko odroste, plně dále využívali? Dnes vám představíme dětské postýlky, které lze nejen rozložit na klasické dětské postele, ale dokonce v některých případech na celý dětský pokoj. Multifunkční dětské postýlky díky důmyslnému designu především šetří vaše peníze. V mnoha případech nemusíte pořizovat dětský pokoj pro školáka, až miminko postýlce odroste. Je sice pravdou, že počáteční investice do dětské postýlky s další možností jejího rozložení je vyšší, ale investice se vám mnohonásobně vrátí. Navíc se nemusíte bát, že by se používáním nábytek do doby téměř dospělosti vašeho dítěte nějak zničil běžným, každodenním používáním. Nábytek je velmi kvalitní s řadou certifikátů, vyrobený z mdf desky a hrany jsou zakončeny abs systémem. Dětský nábytek lze využívat po řadu let právě s ohledem na precizní výrobu a kvalitní zpracování. Co tedy můžeme nabídnout pro vaše miminko až do čtrnácti, patnácti let?

 

Z dětské postýlky jejím rozložením získáme dětský pokoj

Dětská postýlka z kolekce Gaia nabízí možnost rozložení na celý dětský pokoj. Z dětské postýlky získáte pro dětský pokoj školáka díly jako je klasická dětská postel pro matraci o velikosti 90x190 cm, komoda, regál a psací stůl. Vlastně vše, co školák v dětském pokoji bude od zahájení školní docházky potřebovat. Ale nejen že z postýlky získáte ze jednu cenu kompletní dětský pokoj. Také dětská postýlka ve složeném stavu nabízí řadu věcí navíc, než klasická dětská postýlka, která opravdu slouží jen jako místo na spaní. Nejlépe bude uvést celý způsob využití nábytku na ilustrační fotografii.

 

              

 

 

Dětská postýlka samozřejmě kromě místa na spaní disponuje přebalovacím pultem, který je velmi vhodně umístěný hned vedle postýlky. Pod přebalovacím pultem je šatní tyč na zavěšení oblečení, vedle je hned další skříňka na nejrůznější potřeby. Pod postýlkou je také šuplík, do kterého pak můžete umístit třeba náhradní přikrývky. Na boční straně postýlky jsou další police. A jistě vás zajímá co se nachází na druhé straně postýlky. Jak je tam prostor rozdělen. Rovněž velmi prakticky.

 

                                                         

 

Z druhé strany postýlky je celá řada dalšího odkládacího prostoru v podobě řady polic a rovněž prostorné komody. Na druhé fotografii pak vidíte, jak je postýlka rozložená na všechny samostatné díly, které vám či respektive vašemu dítěti dětský pokoj se vším všudy. Tento systém se nám opravdu velmi líbí. Odstín šedý dub ve spojení s bílou je kontrastní a přitom velmi harmonický. V kolekci dětského nábytku Gaia najdete jak jsme uvedli i další díly nábytku a tak můžete pořídit i šatní skříň, nebo pokud plánujete pořízení postýlky jen do ložnice a vybavení dětského pokoje chcete odložit na později, pak lze z nabídky vybrat klasickou dětskou postel bez možnosti rozložení. V dnešním bytovém designu se kolikrát ani nestačíme divit, co vše dokáží v posledních letech designéři vymyslet. Dnes lze nábytek pořídit rozumně tak, že vaše finanční úspora může být opravdu velká. A na takové "chytré" designy se soustředí právě nábytek Aldo.