Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek na výběr v mnoha odstínech

Nabídka belgického výrobce dětského nábytku to jsou velmi praktické designy šetřící místo v interiéru dětského pokoje, ale rovněž překvapivá nabídka odstínů. Proto je dětský nábytek tohoto výrobce tak oblíben. Vybírat můžete z odstínů určených pro vybavení dětského pokoje holky, dětského pokoje kluka a je zde ještě nabídka neutrálních odstínů určená do dětského pokoje sourozenců. Odstíny jsou syté, veselé, řekněme že výrobce využívá tradičních barev pro děti. Co vše vám můžeme nabídnou a z jakých odstínů můžete vybírat?

Odstíny určené do dětského pokoje pro holku

Asi všichni tušíte, že nabídka odstínů do dětského pokoje pro holku to je především růžová a bílá či kombinace těchto odstínů. Tyto odstíny patří k nejoblíbenějším již několik desítek let. A určitě dalších několik desítek let ještě patřit budou. nabídka růžového a bílého dětského nábytku je pro jeho oblíbenost velmi široká. Belgický výrobce představuje jak návrhy celých dětských pokojů, tak samostatné díly na výběr jako například velmi originální dětské postele.

 

   Dětská postel Bonny

 

Jak sami můžete posoudit z návrhu dětské postele či dětského pokoje, výrobce neklade důraz jen na odstíny, ale design jako takový, který je velmi praktický. Postel vždy nabízí celou řadu úložných prostorů, v mnoha případech je také psací stůl součástí postele. Pokud výrobce nabízí takzvaně vyvýšené postele, oceňujeme umístění dostatečně vysoké zábrany kolem lůžka. Dětský nábytek je bezpečný také díky zaoblení hran, které bohužel není na každé kolekci. Nabídka dětského nábytku pro holky je velmi široká a určitě jsou k dispozici i další odstíny, než jen tradiční růžová a bílá.

Odstíny určené do dětského pokoje pro kluka

V nabídce dětského nábytku pro kluky nechybí samozřejmě odstíny modré. Ať už světle modrá, tmavě modrá či nádech tyrkysu. To vše je pak opět velmi často v kombinaci s bílým odstínem, aby nebyl interiér až příliš modrý. Kromě modrého odstínu však chceme upozornit na povrchovou úpravu grafiti, která se od samého počátku stala u kluků velmi oblíbenou.

 

 

Opět uvádíme příklady velmi praktického designu dětských postelí. První návrh jako vhodná varianta do rozměrově malého dětského pokoje pro jedno dítě, druhá varianta nabízí patrovou postel, která důmyslným designem opravdu překvapí. Nejenže patrová postel nabízí místo na spaní pro dvě děti, ale součástí postele je i velký psací stůl poskytující prostor oběma dětem a pod dolním lůžkem navíc šuplík. Ten lze využít dvojím způsobem. Buď jako klasický úložný prostor, nebo dokonce jako přistýlka pro třetí dítě.

 

                    Patrová postel Bonny

 

Odstíny do dětského pokoje pro kluka i holku

Říkejme těmto odstínům neutrální. Vhodné pro obě děti na rozdíl od tradičních určujících odstínů růžové a modré. Do skupiny neutrálních odstínů určitě patří oranžová, světle šedá, tyrkysová, nebo zelenkavá. Může být i čistě bílý nábytek doplněný dekoracemi.

 

                Kovová patrová postel Oscar

 

Návrhy dětských pokojů či samostatných dílů dětského nábytku v neutrálních odstínech si rovněž můžete vybrat z široké nabídky. Můžete jednotlivé díly dětského nábytku mezi sebou spojovat a kombinovat do originálních sestav. Rozhodně je nabídka belgického výrobce inspirující už s ohledem na kvalitu a bezpečnost dětského nábytku. A samozřejmě to vše s naši dopravou zdarma po celé republice.