Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek na sebe může vzít různou podobu

Třeba v kolekci dětského nábytku Reve od francouzského výrobce mají dané díly podobu domečku. Návrhy dětských pokojů jsou pak velmi netradiční. Dnes vám chceme představit dětský nábytek, který nabízí netradiční a velmi originální design a malé děti si tyto kolekce zamilují. Nabídka je široká a dětský nábytek navíc i praktický, nejen hezký. Co je ve světě bydlení, především pak designu určeném pro zařízení interiéru dětského pokoje nového, o tom si dnes budeme povídat.

Dětský nábytek jako domečky se stříškou, nebo jako auto

Jak jsme zmínili už v úvodu, francouzský výrobce nedávno představil kolekci dětského nábytku Reve, která nás svým designem velmi oslovila. Na daných dílech nábytku jsou zřejmé i retro prvky, který celkový charakter interiéru příjemně dotváří. V kolekci pořídíte stříšku jako od domečku například u dětské postele, skříně i regálu. Netradiční je zde rozhodně šatní skříň, která místo klasických dvířek nabízí dekorační látku. Kolekce je vhodná jak pro zařízení interiéru dětského pokoje holky, tak dětského pokoje kluka, stačí jen změnit odstín dekorací a doplňků. Přírodní imitace dřeva dub patří totiž k neutrálním odstínům. nNbízí se tak možnost i vybavení dětského pokoje sourozenců, holky a kluka.

 

        

 

Na fotografiích sami můžete posoudit, co v daném interiéru vytvoří pouhá změna odstínu dekorací. Dětský nábytek je rovněž velmi praktický, postel nabízí sadu dvou šuplíků a nadstavec v jejím záhlaví, který může dítě využít třeba pro odkládání knížek a hraček. Regál doplňuje šatní skříň, který disponuje pouze šatní tyčí jako vnitřní uspořádání. Celkově je design této kolekce rozhodně velmi nevšední.

 

Typické dětské designy stále letí

Pokud si můžete v pozdějším věku dítěte dovolit změnu celého dětského pokoje, není třeba se bát pořízení dětského nábytku s danou tématikou. Dnešní nabídka na trhu to jsou autíčka pro závodníky, kočáry pro princezny, nebo nejrůznější podoba domečku. Pokud se vám dětský design líbí, ale chcete se ubránit pozdější změně celého vybavení dětského pokoje, pak velmi praktické řešení nabízí dánský výrobce. Nábytek z jeho kolekcí vypadá velmi dětsky, ale ne díky designu samotného nábytku, ale díky dekoracím. Ty v pozdějším věku dítěte jednoduše odstraníte a máte klasický nábytek vhodný i pro dospívající dítě. Toto řešení zařizování interiéru dětského pokoje pomocí dekorací se nám jeví jako velmi pragmatické a šetřící vaše finanční prostředky.

 

                    

 

Dětský nábytek z masivu je vždy v bílém odstínu a dětské dekorace barevné. Po jejich odstranění získáte bílý studentský nábytek. Vyvýšené lůžka třeba u postelí s klouzačkou lze snížit, klouzačku i schůdky odstranit i získáte klasické nízké lůžko pro dospívající dítě. Když je dítě malé, předškolního věku, máte krásný dětský pokojíček plný barev a v pozdějším věku kvalitní, střídmý studentský pokoj.

 U dětského nábytku z masivu se často setkáte s nejrůznějšími motivy. Pro kluky například dětský pokoj s tematikou letiště, westernu, nebo vesmíru. Pro holky je zde motiv rozkvetlé louky, lesu, ale i indiánek. Určitě je nabídka dětského nábytku, který na sebe může vzít nejrůznější podobu velmi široká.