Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek může být zároveň i hračkou

Nádherný tématický design, kterému odolá jen málokteré z dětí. Děti jsou rády, když si v posteli mohou hrát. Navíc dětská postel ve tvaru domečku vždy velmi zpříjemní daný interiér dětského pokojemístnost vypadá opravdu jako dětský pokoj. Dětskou postel z kolekce House od belgického výrobce nabízíme hned v několika variantách, ale také postel můžete pořídit bez přistýlky, tedy jen pro jedno dítě. Nebo můžete dětskou postel pořídit i s šuplíkem jako přistýlkou pro jedno dítě a získáte tak místo na spaní třeba pro kamaráda vašeho dítěte, nebo pro vás, když chcete být u dítě, když je nemocné. V neposlední řadě, pokud do přistýlky nevložíte matraci, můžete využívat šuplík jako klasický úložný prostor. Za nás je tedy vždy vhodnější dětskou postel pořídit s šuplíkem, který najde uplatnění v každém dětském pokoji.

Dětská postel jako domeček

Dětská postel osloví nejen děti, ale také rodiče. Její kvalita je na vysoké úrovni už jen samotnými materiály použitými při výrobě. A tím je mdf deska a masiv. Také povrchová úprava nabízí díky lakování v nástřiku vysokou mechanickou odolnost proti škrábancům a oděrkám, v případě nějaké nešťastné malby na nábytku, snadno odstraníte tekutým práškem na nádobí a jemnou houbičkou. 

 

    

                           

Pojďme si hrát na "schovávanou"


Dětská postel se nám jako skrýš, bunkr, zkrátka jako postel pro zábavu líbí z nabídky všech podobných nejvíc. Dítě se může schovat tak, že ho opravdu nenajdete. A přesně tento moment všechny děti v určitém věku baví. A vykouknout na vás přece můžou přes okýnko. Rozhodně vám garantujeme, že ve skrýši bude chtít taky někdy přespávat a tak není na škodu nějaké to spaní vymyslet.

                                                  Dětská postel Oliver

Máte doma pejska? Ideální boudička i pro něho, kde bude mít po celou noc klidný spánek vašeho dítěte pod kontrolou. Ale to už jsme se nechali unést možná moc, zpátky k praktickým záležitostem. Prostor pod postelí je pro vás jako pro rodiče praktický třeba pro umístění hraček, nebo jiných předmětů, když je nechcete mít rozházené po pokoji. Dětská postel je velmi kvalitní, bytelná, je opravdu "masívní" kdy především síla materiálu je taková, jako u nábytku ze dřeva má být. Za nás určitě pomyslná jednička s hvězdičkou.