Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek může být i v podobě hračky

Děti jsou rády, když si v posteli mohou hrát. Navíc dětská postel ve tvaru domečku vždy velmi zpříjemní daný interiér dětského pokojemístnost vypadá opravdu jako dětský pokoj. Dětskou postel z kolekce House od belgického výrobce nabízíme hned v několika variantách, ale také postel můžete pořídit bez přistýlky, tedy jen pro jedno dítě. Nebo můžete dětskou postel pořídit i s šuplíkem jako přistýlkou pro jedno dítě a získáte tak místo na spaní třeba pro kamaráda vašeho dítěte, nebo pro vás, když chcete být u dítě, když je nemocné. V neposlední řadě, pokud do přistýlky nevložíte matraci, můžete využívat šuplík jako klasický úložný prostor. Za nás je tedy vždy vhodnější dětskou postel pořídit s šuplíkem, který najde uplatnění v každém dětském pokoji.

 

                                                                  

 

Dětské postele ve tvaru domečku zpříjemní interiér

Dětská postel ve tvaru domečku osloví nejen děti, ale také rodiče. Její kvalita je na vysoké úrovni už jen samotnými materiály použitými při výrobě. A tím je mdf deska a masiv. Také povrchová úprava nabízí díky lakování v nástřiku vysokou mechanickou odolnost proti škrábancům a oděrkám, v případě nějaké nešťastné malby na nábytku, snadno odstraníte tekutým práškem na nádobí a jemnou houbičkou. 

 

   Dětská postel Oliver

 

 

Dětská postel na fotografii v přírodním provedení se nám jako skrýš, bunkr, zkrátka jako postel pro zábavu líbí z nabídky všech podobných nejvíc. Dítě se může schovat tak, že ho opravdu nenajdete. A přesně tento moment všechny děti v určitém věku baví. A vykouknout na vás přece můžou přes okýnko. Rozhodně vám garantujeme, že ve skrýši bude chtít taky někdy přespávat a tak není na škodu nějaké to spaní vymyslet. Máte doma pejska? Ideální boudička i pro něho, kde bude mít po celou noc klidný spánek vašeho dítěte pod kontrolou. Ale to už jsme se nechali unést možná moc, zpátky k praktickým záležitostem. Prostor pod postelí je pro vás jako pro rodiče praktický třeba pro umístění hraček, nebo jiných předmětů, když je nechcete mít rozházené po pokoji. Dětská postel je velmi kvalitní, bytelná, je opravdu "masívní" kdy především síla materiálu je taková, jako u nábytku ze dřeva má být. Za nás určitě pomyslná jednička s hvězdičkou.

Dětská postel s klouzačkou

Pro živé děti, které neposedí, vždy doporučujeme nábytek, který nebude jen plnit účel nábytku, ale přinese do dětského pokoje ještě navíc nějakou přídavnou hodnotu. U dětské postele Tobo "to" navíc je zřejmé již z ilustračních fotografií, ano, je to klouzačka. A tak pokud vám to rozměry dětského pokoje dovolí a vy máte doma malého "neposedu" ať už kluka, nebo holku, máme pro vás řešení, které kromě zábavy splní také účel místa na spaní, ale i úspory místa v interiéru díky řadě odkládacích polic, šuplíků a celkového konceptu postele.

 

Dětská postel Tobo pro holku   Dětská postel Tobo pro kluka

 

Kvalitní dětská postel vyrobená z dostatečně silného materiálu, univerzální odstíny vhodné pro holku i kluka. Dětská postel z nabídky oblíbeného francouzského výrobce jako vždy, exkluzivně pouze na Nábytku Aldo. Zkrátka v dnešní době se nabízí nekonečné množství řešení, jak zařídit dětský pokoj tak, aby byl dětský a děti v pokoji byly rády.