Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek-komoda Ted-Lily

Výrobce: DME - F
Kód: FR0021
Dětská komoda Ted-Lily francouzského výrobce patří do návrhu designu určené nejmenším dětem. Ted-Lily jako praktický nábytek.
nedostupné
2 306 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá s kresbou
Výška (cm): 100 cm
Šířka (cm): 60 cm
Hloubka (cm): 30 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský nábytek - komoda Ted-Lily

Svými rozměry je zaměřena knihovnička pro vybavení interiéru nejmenších dětí. Nejen však rozměry pamatoval francouzský výrobce na nejmenší děti, ale rovněž designem v typicky dětském návrhu. V tomto případě design doprovází podoba medvídka. Pořiďte dětem "opravdu" dětský nábytek!!! Budou se cítit příjemněji.

 

Dětský nábytek v sestavě

Dětská komoda, knihovna je jedním z mnoha dílů kolekce Ted-Lily, která dále nabízí stoleček s křesílky, či lavice s úložným prostorem. Všechny díly pak lze spojit do příjemné sestavy, kterou nabízí pod názvem dětský nábytek Ted - Lily.

 

Výrobce zvolil jako materiál laminátovou desku, která není náročná na údržbu a jejíž povrch je omyvatelný. Jako prodejci již řadu let také nabízíme dopravné zdarma po celé české republice.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu