Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek - je libo oranžovou?

Oranžový odstín, často také říkáme pomeranč, patří určitě k netradičním odstínům právě u dětského nábytku. Dnes budeme srovnávat a to především oranžovou s dalšími tradičními dětskými odstíny jako je modrá nebo růžová, které určují zda je dětský pokoj pro holky, nebo dětský pokoj pro kluky. Pokud máte dvě děti, pro ně jeden dětský pokoj a sourozenci jsou holka s klukem, pak univerzální odstíny vhodné pro obě pohlaví jsou velmi praktickým řešením.

Za nás jako prodejce bychom oranžovou do dětského pokoje nedoporučili, jelikož se nám jeví jako pro dítě dost agresivní a v dnešním článku vám naopak nabídneme odstíny, které jsou za nás jemnější a dávají větší smysl. A co u nás v nabídce pro sourozence v jemných odstínech najdete? Kupodivu mezi nejoblíbenější patří dětské pokoje s bílým, nebo přírodním dezénem. A právě nabídku dětských pokojů pro sourozence vám dnes představíme. Nábytek Aldo se více než na odstíny v ostrých tónech jako je oranžový, soustředí na jemné, krémové provedení.

 

                                         

 

 

Dětský pokoj v příjemných odstínech pro holky

Bez bytových doplňků to nejde. Na portále Aldo se snažíme představit především návrhy dětských pokojů, kde i bytové doplňky mohou být pro vás inspirací. Mezi velmi oblíbené se zařadily regály s látkovými boxy, které si můžete kromě zmiňovaného odstínu oranžové vybrat také růžové. Všeobecně se řada zákazníků stále přiklání k řešení dětského pokoje v růžovém, bílém, nebo přírodním odstínu. Oranžová je pomalu, ale jistě na velkém ústupu.

 

 Patrová postel Bibop pro tři holky    Patrová postel Smoozy pro holku

 

Růžový odstín jen pro zjemnění samotného nábytku, který můžete vidět v podobě doplňků, nebo jako lehký tón na stěně pokoje. Pro holky je v dnešní nabídce nábytku, ale samozřejmě připravena či řekněme k dispozici i paleta dalších odstínů, kdy přírodní bělené imitace dřeva dub patří asi k těm nejvíce žádaným.

 

                                    

 

Dětský pokoj v příjemných odstínech pro kluky

Má určitě svá specifika a na první pohled by mělo být zřejmé, že daná místnost také klukovi určena je. Co je trendy a co je to nejvíce oblíbené při zařizování pokoje kluka? Malý rošťák potřebuje odpovídající plochu na hraní, proto je důležité mít dostatek úložných prostorů na hračky a oblečení. Vhodným řešením pro ukládaní hraček jsou různé regály či boxy, které mohou děti také zapojit do hry. Klučičí dětský pokoj můžete ozvláštnit zajímavou dětskou postelí v podobě hasičského či závodního auta, které změní vzhled pokoje a je zároveň hračkou. A pokud máte chlapce dva, bude vás zajímat dětský pokoj pro dva kluky.

 

   

 

Na dvou názorných fotografiích vám představujeme, jak dětský pokoj se může díky bytovým doplňkům změnit a jak vlastně můžete sloučit jeden dětský pokoj pro sourozence. Velmi praktické a efektní. Také psací stoly jsou však do dětského pokoje potřebné a musíme říci, že právě u kluků začíná být velkým trendem herní počítačový stůl s led osvětlením

 

                                                           Sestava nábytku pro kluka Gaming

 

A nejen kluka, ale i dospívajícího chlapce, nebo dospělého muže. Zkrátka trendy počítačová sestava pro každého hráče počítačových her. Praktická, elegantní sestava, která nabízí v ceně herní počítačový stůl a dva regály. Je jen na vás, jak vše rozmístíte, na našich ilustračních fotografiích uvádíme návrhy jen pro vaši inspiraci a představu, jak impozantně může vypadat zázemí pro chlapce v dětském pokoji. A věřte nám, že každý kluk si tuto moderní, nadčasovou sestavu zamiluje.