Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský nábytek Fabric v několika návrzích

Kolekce dětského nábytku Fabric od francouzského výrobce je velmi oblíbená. Snad právě proto, že je rovněž určená pro kluky, školáky i studenty a výběr kolekcí určených pro kluky má stále co dohánět co do počtu k návrhům určeným holkám. Kolekce dětského nábytku Fabric se stala hned od počátku umístění v naší nabídce velmi oblíbenou. Výrobce spojil špičkový, moderní design do velmi praktických dílů nábytku a to za více než dostupnou cenu. Ale dnešní článek je spíše o tom, jak dané díly nábytku působí dle interiérů zcela odlišně. Stačí změnit nátěr, odstín stěny, několik bytových doplňků a pokoj dává, nabízí zcela jinou podobu, i když samostatné díly zůstaly nezměněny.

Dětský nábytek Fabric pro studenty

Našim prvním návrhem sestavy do interiéru z dílů kolekce Fabric, jsme chtěli oslovit ty z vás, kteří se nebojí být originální a možná tak trochu "ulítlí". Návrh zcela jistě osloví studenty, dospívající kluky. A to nejlepší? Celý návrh "studentský pokoj Fabric" jak vidíte na fotografii pořídíte dostupnou částku, včetně roštu a 3 šuplíků k posteli, nočního stolku, skříně a psacího stolu. A samozřejmě jako již řadu let na Nábytku Aldo s dopravou zdarma až k vám domů. S ohledem na kvalitu a originální design je cena bezkonkurenční, alespoň doufáme, že s námi souhlasíte. No, posuďte sami.

 

 

To co tvoří design je pozadí pokoje z cihel a podlaha v odpovídajícím tónu k daným dílům. Pro získání takového nadčasového interiéru pak už jen stačí doplnit trendy židlí, osvětlením a jinými doplňky, no a samozřejmě hlavně je třeba pořídit dětský nábytek Fabric. Pokud je pro vás tento návrh přeci jen příliš, nebo máte doma ještě dítko školou povinné, máme i jiné nápady na zařízení pokoje, ze stejné kolekce, identických dílů.

 

                                                                                        

 

Dětský nábytek Fabric pro malé školáky

Další návrh je můžeme říci "decentnější". Je použito krémové barvy pro nátěr stěny, uspořádání pokoje je také jiné. Dětský pokoj pro školáky Fabric se více soustředí především na volný prostor v místnosti. V návrhu je také šuplíková komoda. Uspořádat, či udržet pořádek v pokoji malého chlapce je složitější, než v pokoji studenta a tak úložné prostory jsou vítány v jakékoliv podobě. I pro toto řešení jsme zachovali dostupnou cenu, navíc o něco nižší než studentský pokoj.

 

    

 

Kolekce Fabric pro děti je úžasná, hezká a praktická. Věříme, že jsme vám pomohli našimi ilustracemi získat přehled alespoň v základu, co vše lze vytvořit ze stejných dílů nábytku. Někdy malá změna znamená zcela jiný image pro daný interiér.