Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský francouzský nábytek na Aldu

Nábytek Aldo sleduje trendy v bydlení, které se mění stejně jako móda ve všech oblastech. Nábytek vybíráme tak, aby splňoval předepsané normy ergonomie. Naši stálí klienti tak mají možnost pozorovat vývoj a nejmodernější styl, který je na našem, ale i zahraničním trhu. Dnes vám představíme fantastický dětský nábytek od nového francouzského výrobce, který jsme pro vás vybrali s tou největší péči tak, aby jste byli spokojeni.

Něco málo o francouzském výrobci

Výrobcem tohoto originálního dětského nábytku je francouzská společnost s dlouholetou tradicí, která klade důraz nejen na kvalitu, ale také praktičnost nábytku a cenovou dostupnost širokému portfoliu zákazníků. Použitým materiálem u tohoto dětského nábytku je lamino, které se vyznačuje velice snadnou údržbou. Další předností tohoto výrobce je originální kombinace barev, která vás na první pohled zaujme. Opravdu netradiční designové zpracování, to jsou hlavní atributy tohoto francouzského výrobce nábytku. Posuďte sami, na následujících fotografiích a věříme, že vás tento dětský nábytek zaujme stejně, jako nás všechny na nábytku Aldo.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel Bibop

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dětská postel Sleep pro kluky   Dětská postel Sleep pro holky

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Designy dětských postelí jsou praktické

Multifunkční dětská postel je ideálním řešením pro vybavení rozměrově malého dětského pokoje. Součástí postele totiž není jen vlastní lůžko, ale také řada úložných prostorů a psací stůl na vysunutí. Nabídka multifunkčních dětských postelí je velmi široká a určitě si každý z vás vybere.

 

Dětská postel Swan    Dětská postel Kurt

 

Dětský pokoj ve francouzském designu

Jak vlastně vypadá dětský pokoj ovlivněný francouzským způsobem života? Francouzi se především snaží šetřit v interiéru každým centimetrem a tak design je důmyslný. Skryté, mnohdy překvapující úložné prostory, nadstavec a šuplíky k posteli, to vše ve velmi moderním designu.

                    

Dětský pokoj Bibliobed   Dětský pokoj Biotiful

 

Zaujali jsme vás dnešní nabídkou dětského nábytku? A to není vše! V novinkách o nábytku najdete další segmenty nábytku, v podobě komod, nočních stolků, psacích stolů atd. Francouzský nábytek to je nový směr ve světě bydlení na našem trhu a jsme velmi rádi, že právě naše společnost může být představitelem tohoto designu.