Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské toaletní stolky, moderní bydlení pro holky

Dnes si pod náš pomyslný drobnohled vezmeme zcela nový díl nábytku pro vybavení dětského pokoje holky. Ještě před dvěmi lety by jste těžko v nabídce dětského nábytku hledali toaletní stolek. A vidíte, neuteklo ani tak moc času a dětský toaletní stolek se stal tradičním dílem v dětském pokoji holky. Navíc ať už malé holčičky či větší, dospívající slečny toaletní stolky prostě milují. A tak pokud hledáte nějaký tip na dárek pro vaši holčičku, toaletním stolkem rozhodně nic nezkazíte. V nabídce dětského nábytku najdete celou řadu designů od moderních až po stylové s rustikálními prvky. Často je toaletní stolek v dané kolekci jednoduše sestaven z dětské komody a zrcadla. Dnes vám některé z designů, které se nám nejvíce líbí představíme.

 

Moderní toaletní stolky

Pokud máte rádi nadčasový, jednoduchý design, který klade důraz na praktické využití nábytku, pak je lépe vybírat z nabídky moderních toaletních stolků. Jejich největší nabídku představuje francouzský výrobce a není se vlastně čemu divit. Francouzská elegance a cit pro "krásno" je všeobecně známá. A opravdu jako první přišli z nabídkou toaletních stolků také pro děti francouzští výrobci. Toaletní stolky v nejrůznějších odstínech a ve velmi nadčasovém designu. Pokud takovýto toaletní stolek pořídíte nezískáte do dětského pokoje jen prostor pro vaši holčičku kde se může zkrášlovat. Zároveň se stolkem získá vaše slečna řadu úložných a odkládacích prostorů. Rovněž je dobré zároveň s toaletním stolkem pořídit nějaký ten taburet k sezení, který by měl rovněž zapadat do celého konceptu interiéru.

 

                              

 

Na první fotografii bílý toaletní stolek Frivole, který patří k rozměrově větším, ale nenabízí tak velké úložné prostory. Design je vhodný nejen do dětského pokoje holky, ale i do ložnice. Je to moderní design, kterým v ani jednom z jmenovaných interiérů nic nezkazíte. Toaletní stolek na fotografii s taburetem, skříňkou na kolečkách Dandy, kterou můžete navýšit úložné prostory a dětskou postelí Alpha. Jako návrh dětského pokoje pro holku se nám skladba dílů, nábytku velmi líbí. Druhá fotografie představuje toaletní stolek Volage jako rohovou variantu a to je velmi dobře, lze tak využít i v malém interiéru. U tohoto typu stolku je řada šuplíků, které se otáčí kolem své osy a tak přístup ke kosmetice či bižuterii je velmi snadný. Navíc tyto "kastlíky" jsou rozděleny ještě na čtyři další prostory a tak organizace i velmi malých předmětů a potřeb je velmi snadná.

 

                                                             

                                     Toaletní stolek Volage

 

 

Toaletní stolek je i velmi praktickým dílem nábytku a někdy vás opravdu velikost úložných prostorů překvapí. Líbí se nám i skříňka na kolečkách, kterou si dle potřeb dívka přemístí kam potřebuje. Zároveň lze využít jako noční stolek třeba vedle postele. I u skříňky na pojezdech rotují šuplíky kolem své osy a vnitřní prostor je rozdělená. Velmi nadčasová je i kombinace odstínů, mezi velmi vyhledáváné pak patří spojení bílé s černou. 

 

Rustikální toaletní stolky, styl který se vyplatí

Pravdou je, že rustikální nábytek všeobecně je dražší, než moderní nábytek. I když samozřejmě nebývá to pravidle. Ovšem u toaletních stolků tomu tak je. Nabídka rustikálních toaletních stolků to je v převážné většině spojení komody se zrcadlem, velmi často je využíván bílý, nebo růžový odstín. Pravidlem rovněž i zde bývá dělení vnitřního prostoru na několik částí a to vždy u horního šuplíku. Tedy pod zrcadlem první šuplík což je samozřejmě záměr. Každý z toaletních stolků patří do nějaké kolekce dívčího nábytku a tak v identickém provedení pořídíte také postel, psací stůl, regál, nebo skříň. Zkrátka vše pro úplné vybavení interiéru vaší holčičky.

 

                             

 

 

Holčičky ať už malé či velké prostě toaletní stolky milují. Jako dárek je to velmi inspirující nápad. Toaletní stolky ještě před nedávnem upadly nenávratně v zapomnění, ale jejich návrat zpět do nabídky nábytku se setkal s pozitivním ohlasem. A jak jsme zmínili už na začátku, překvapivě se toaletní stolek stal také běžným vybavení dětského pokoje holky. nabídka je velmi originální a my věříme, že tato zcela nová kategorie na našich stránkách vás potěšila. Především pak vaše malé princezny.