Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské stoly s nadstavcem

Mezi velmi praktické, při zařizování interiéru dětských pokojů můžeme zařadit psací stoly s nadstavcem. Ideální pro školáky, kdy je třeba stále více a více místa na pracovní desce, ideální také pro malé prostory.  Dětské psací stoly jsou nedílnou součástí vybavení každého dětského pokoje, především pak když je dítě školou povinné. Při výběru stolu pro vaše dítě, děti, by jste měli dbát na několik důležitých faktorů a to výška pracovní desky, která by měla být v rozmezí mezi 72 až 75 centimetry, také by psací stůl měl mít místo pro počítačovou jednotku, která je dnes pro školáky součástí školní přípravy. Jak vybrat a z čeho můžete vybrat si povíme v dnešním článku.

Dětský psací stůl pro školáka kluka

Velké oblibě se těší u kluků herní počítačové stoly. Nabídka trendy herních počítačových stolů vás rozhodně osloví, možná mnohé z vás inspiruje. V kategorii představujeme herní počítačové stoly od francouzských výrobců od levnějších po ty více sofistikované, portugalského výrobce, ale také německého a tak nabídka je určitě různorodá.

 

herní stůl Fosk s led osvětlením       

 

Všechny počítačové stoly však mají jedno společné a to základní odstín černé. Některé z těchto trendy stolů jsou doplněny ještě červeným, zeleným a oblíbeným modrým odstínem, některé zase nabízejí led osvětlení. Dospívající děti si u nás určitě vyberou svůj "trend". A samozřejmě, že u nás najdete k těmto stolům také vhodné, komfortní židle.

Psací stoly pro holky v tradičních odstínech

Psací stůl na další fotografii nabízí oblíbené spojení odstínů snad všech dívek, bílé s růžovou a nám se líbí, že růžová je jemná, nijak výrazná, čímž je psací stůl na pohled velmi příjemný. Design je rafinovaně a nenápadně doplněný rustikálními prvky, čímž výrobce podtrhnul ještě více originální design nejen psacího stolu, ale všech dílů nábytku, které v kolekci najdete. Dětský pokoj mladé dámy vybavení tímto elegantním nábytkem to je nákup na jistotu. 

 

Psací stůl Biotiful      Psací stůl Seven

 

Samozřejmě, že nabízíme další a další designy psacích stolů, jako například třeba rohové, menší, větší, zasunuté pod postel, jako multifunkční řešení apod. Stačí si jen vybrat. Všechny dětské stoly na našem portále dodržují doporučovanou výšku pracovní desky, vyjímaje však psací stoly u multifunkčních postelí, které pro školáky nejsou vhodné.

 

                                            Postel s psacím stolem Reverso

 

Multifunkční postele ušetří spousty místa v interiéru, ale výška pracovní desky je zde bohužel slabinou. Ale i zde můžeme říci, že stůl postačuje a to pro děti na prvním stupni základní školy. Pak je třeba pamatovat na pořízení většího psací stolu. Dětské stoly představujeme od dvou francouzských výrobců a také od našeho holandského partnera. Materiálem je ve většině mdf deska, lamino, či voština.