Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské skříně, regály a komody

Čeho není v dětském pokoji nikdy dostatek, to jsou úložné prostory, které nabízejí šatní skříně, regály a komody. Nabídka skříní, regálů a komod pro dětský pokoj je na Nábytku Aldo bohatá nejen počtem, ale také designem. Najdete zde nepřeberné množství odstínů, velikostí a designu. Skříně, regály a komody se liší vnitřním uspořádáním. Šatní skříně nabízí variantu šatní tyče nebo polic. Komody mohou být otevřené, sloužící více jako regály, nebo zavřené, tedy skříňové. A jsou k dispozici také regály, skříňky a nádstavce, které jsou součástí dětské postele a ty patří k nejoblíbenějším. Ptáte se proč? Nezabírají žádný prostor z pokoje, jsou součástí daného nábytku. A právě těmito úložnými prostory, které jsou maximálně ohleduplné k dané místnosti se v dnešním povídání budeme věnovat.

 

Oblíbené jsou skříně, které jsou součástí patrové postele     Patrová postel B smoky blue

 

Šatní dětské skříně jako součást postele

Dětské skříně mají v dnešní době mnoho podob. Záleží jen na interiéru dětského pokoje a jeho celkové vybavení. Na našem e-shopu, najdete dětské šatní skříně klasického vzhledu, až po skříně, které v dětech vyvolávají větší fantazii. Design šatní skříně koresponduje s dalšími díly dětského nábytku ze stejnojmenné kolekce. Šatní skříň je vyrobena z laminátové desky, je praktická a funkční, ale především je volně stojící v pokoji, tedy vhodná do takového dětského pokoje, kde prostor pro umístění skříně je dostatečný. 

 

     Patrová postel Matt oak   Patrová postel Move grey

 

Dětské regály

Rovněž nabídka dětských regálů je na Nábytku Aldo v širokém zastoupení. Regály do dětského pokoje jsou velice praktickým kusem nábytku, který ocení každé dítko. Regály slouží k ukládání knih, časopisů, nebo k vystavení různých dětských pokladů. I tyto regály pořídíte v klasickém, nebo originálním provedení. Jedno však mají společné a tím je povrchová úprava vodou ředitelnou, akrylovou barvou, která patří k ekologickým a zdravotně nezávadným výrobkům. Na další fotografii vám představíme dětský regál opět jako součást dané dětské postele.

 

Dětská postel Lanka white    Patrová postel Bibliobed, regál pod schůdky

 

Dětské komody

Potřebujete přidat další úložné prostory do dětského pokoje? Vyberte si ze široké nabídky dětských komod. Nabízíme komody pro malé holky, kluky, školáky i do studentských pokojů.
Komody jsou kombinací masivu a mdf desek. Vyrábějí se v široké škále barev s nadčasovým designem. Systém samostatných dílů vám umožní sestavit komody flexibilně tak, aby sloužily v maximální možné míře. Vybrat si můžete komody s regály, šuplíky, nebo v kombinaci obojího. Ke každé komodě si můžete pořídit šatní skříň ve stejném stylu. 

 

Dětská postel Reverso s komodou a psacím stolem     Dětská postel Chic s komodou

 

Veškeré tyto znázorněné segmenty a řadu dalších najdete na Nábytku Aldo v kategorii skříně a komody. A to co jsme dnes v článku uvedli, je samozřejmě pouhým zlomkem z toho, co  u nás najdete.