0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětské šatní skříně z masivu

Dětské skříně z masivu mají styl. Pro milovníky nábytku ze dřeva, především pak rodiče dětí, nesmí pro úplnost v naší nabídce chybět ani skříně. Nabídka je opět rozdělna na šatní skříně pro holky a skříně do dětského pokoje kluka. Hlavní rozdíl mezi… celý popis

Potřebujete poradit?
Prodejce
+420 777 761 549
Po - Ne 8:00 - 18:00
Dle ceny
  • Materiál

Dětské šatní skříně z masivu

Dětské skříně z masivu mají styl. Pro milovníky nábytku ze dřeva, především pak rodiče dětí, nesmí pro úplnost v naší nabídce chybět ani skříně. Nabídka je opět rozdělna na šatní skříně pro holky a skříně do dětského pokoje kluka.

Hlavní rozdíl mezi skříněmi pro dospělé a děti, je v jejich velikosti. Samozřejmě, že rozměrově menší ve většině případů pořizujeme do dětského pokoje. Ale nechceme vám nic podsouvat, výběr je na vás, touto informací vám pouze naznačujeme, co a kde v naších kategoriích najdete pro rychlejší hledání. V naší nabídce najdete výrobky ze dřeva borovice také ve dvou základních odstínech. Pro ty z vás, kteří upřednostňují přírodní vzhled dřeva, zachováváme v plné míře vlastní odstín borovice, pro ty z vás, kteří přece jen koukají sice po nábytku z masivu, ale v moderním pojetí, máme připravenu nabídku v bílém, transparentním provedení.

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.