Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské šatní skříně francouzského výrobce

Šatní skříň patří k nábytku, který je součástí snad všech dětských pokojů a napomáhá dětem udržovat pořádek s ošacením. V poslední době, jsou na našem portále, dominantní šatní skříně našeho francouzského partnera. Nabídka představuje velmi kvalitní skříně, ale také skříně za velmi výhodné ceny. Dnes Vám některé šatní skříně, z novinek představíme.

Do dětského pokoje nevšední design patří

Nejen typem odstínů, kombinace růžové s bílou, ale také celkovým designem, například detaily v podobě úchytek, umístění zrcadla na šatní skříni je první skříň, kterou Vám představíme určena pro Vaše slečny. Velmi vyhledávané a oblíbené je rovněž dělení skříně v dětském pokoji na dvě části, z nichž jedna je policová.

 

    

 

Prostorná skříň v imitaci dřeva

V případě, že máte v dětském pokoji dvě slečny, nebo sice máte jedno dítě, ale spousty věcí na uložení, pak šatní skříň třídveřová, může být vhodná právě pro Vás. Tato dětská skříň z kolekce francouzského výrobce nabízí dívčí provedení a povrchovou úpravu, která věrně imituje masiv, v tomto případě dřevo borovice.

 

                                                                                    

 

Skříň pro kluky

Skříně pro kluky jsou oblíbené v tmavém provedení, především pak pro ty starší, stejně třeba jako herní počítačové stoly. Bohužel jen málokdo má to štěstí, že se do pokojíku vměstná velká skříň a tak nejčastější variantou v kolekcích je dvoudveřové provedení.

 

                                                                     

 

Nesmíme zapomenout na chlapce, kteří se možná neparádí tak, jako slečny, ale úložné prostory v dětském pokoji potřebují stejně, jako dívky. Velmi vyhledávané, právě pro chlapce, je spojení barev s jakýmkoliv odstínem modré a právě tato šatní skříň nabízí jednu z nejoblíbenějších kombinací, dub-modrá. Dětská šatní skříň nabízí velké množství úložného prostoru, jelikož je třídveřová, vhodné také tedy pro dětský pokoj, který obývají dvě děti.

 

                                         

 

 

Všechny šatní skříně, které jsme Vám předvedli, jsou jedním z dílů kolekci, což znamená, že ve stejném designu můžete zařídit celý dětský pokoj.