Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské psací stoly do malých interiérů

Častý problém, když dítě začíná plnit povinnou školní docházku, je ten, že by dítě mělo mít k učení psací stůl, ale interiér dětského pokoje je malý a my řešíme, kam s ním. Dnešní výrobci, právě na tento častý problém myslí a stále častěji mají v nabídce dětského nábytku, právě takový, který šetří místo a nabízí i úložné prostory, pro úsporu místa. Jinak tomu není i u nabídky dětských psacích stolů, které Vám dnes představíme.

 

Psací stůl s regálem

Jak jsme se již zmínili i naše děti potřebují spousty úložného prostoru, stejně, jako my dospělí. Ať už se jedná o učebnice, různé školní potřeby, nebo na různé hračky. V malých interiérech, pak nastává problém, že psací stůl zabere podstatnou část místa v dětském pokoji a my pak uvažujeme, kam umístit například regál, či komodu, právě na potřebné pomůcky každého dítěte. Náš přední výrobce z Francie nabízí vždy ta nejlepší řešení, co se desénového dětského nábytku týká a není tomu jinak ani u psacích stolů. Tak například psací stůl Lexington, který Vám představíme jako první, patří k velmi netypickým, jelikož pravého úhlu docílil francouzský výrobce napojením stolu na regál. Použitým materiálem je lamino, které není náročné na údržbu, ve spojení s kovem a navíc zvolil pro tento psací stůl s regálem bílý odstín, který patří k velmi moderním a žádaným.

 

  

 

Pravá i levá varianta regálu

Jako další, Vám představíme v netradičním a zároveň velmi praktickým designu, psací stůl Timber, v netradiční povrchové úpravě, k nerozeznání od dřeva dubu. Jak si můžete všimnout na následující fotografii, právě u psacího stolu Timber s regálem, je zřejmá jeho praktičnost. Regál nabízí spousty odkládacích prostorů a vybrat si můžete jak levé, tak pravé provedení, což je velká výhoda při zařizování interiéru dětského pokoje. Použitým materiálem je mdf deska, která, jak jsme se již zmínili je k nerozeznání od pravého dřeva v odstínu dubu šedého. Psací stůl Timber, od francouzského výrobce, nabízí velmi kvalitní zpracování, které je opřeno certifikáty vysoké kvality. Celá kolekce Timber, je dobrým řešením pro milovníky dřevěného nábytku, přičemž cena z pravého dřeva dub, by byla markantně vyšší.


Na našem portále v kategorii dětský nábytek, najdete spousty dalších dětských psacích stolů a věřte, že výběr je opravdu široký. Kromě francouzského výrobce, zde najdete i velmi kvalitní dětské psací stoly od našeho dalšího předního holandského výrobce.