Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postýlky, překvapivý design

Pokud očekáváte přírůstek do rodiny a ještě jste nevybrali dětskou postýlku, dovolte nám, abychom vás seznámili s dnešními možnostmi. Nabídka dětských postýlek dnes, to je nejen jejich klasické provedení známé po tolik let, ale také velmi důmyslný design, který vám dovolí využít dětskou postýlku až do dospělosti dítěte. Ano, dnes si budeme povídat o tom, jak správně dětskou postýlku vybrat a ke kterému řešení se přiklonit, aby vy i vaše miminko jste byli spokojeni.

Klasická dětská postýlka

Klasickou postýlkou se rozumí v naší nabídce design, který neumožňuje postýlku až jejím rozměrům vaše miminko odroste, rozložit. Toto řešení je vhodné pro rodiče, kteří před narozením miminka nechtějí zařizovat celý dětský pokoj, ale chtějí pořídit jen dětskou postýlku třeba do ložnice. Často se k tomuto řešení přiklání rodiče, kteří již jedno dítě mají a tak je čeká tak i tak přeměna dětského pokoje jednoho dítěte na dětský pokoj pro dvě děti. Pořízením postýlky třeba právě do ložnice si ušetříte řadu starostí. Miminko nebude v noci staršího sourozence budit a až miminku budou tři roky, jeden dětský pokoj si budete moci dovolit. Především s ohledem na skutečnost, že sourozenci už budou moci být v jedné místnosti. Jaká je vlastně nabídka klasických dětských postýlek?

 

     

 

Pokud pořizujete postýlku do ložnice, aby jste především vyřešili pouze spaní miminka než budete zařizovat dětský pokoj s klasickou velkou dětskou postelí, pak vám určitě doporučujeme zvážit pořízení postýlky, jejíž součástí je i přebalovací pult a nějaké ty úložné prostory. Nebudete muset neustále pro něco odbíhat, vše budete mít hezky při ruce. řešení o kterém mluvíme můžete například vidět na naši první ilustrační fotografii. Jsou také dětské postýlky, které lze boční části napojit na manželskou postel, ale k tomuto řešení se moc nepřikláníme, nepřipadá nám příliš šťastné.

Rozkládací dětská postýlka

Pokud jste prvorodiči nic nebrání tomu vybavit celý dětský pokoj pro vaše první miminko. Ale pokud nechcete za tři roky, až miminko postýlce odroste dětský pokoj zařizovat znova, dnes už nemusíte. Dnes lze pořídit postýlku, kterou v pravý čas rozložíte na klasickou dětskou postel pro matraci 90x200 cm. Můžete tak už od narození v podstatě zařídit dětský pokoj až do dospělosti. Řešení, které vám ušetří nejen finanční prostředky za pořízení celého dětského pokoje navíc, ale také vám ušetří spousty starostí. Až dětskou postýlku nebudete potřebovat protože už bude vašemu dítěti malá, nemusíte přemýšlet kam s ní. Na aukci, dětský bazar, nebo známým? Nic takového. Postýlku jen jednoduchou demontáží přeměníte na dětskou postel.

 

     

 

A řešení o kterém mluvíme, můžete posoudit na další ilustrační fotografii. Dětská postýlka s možností rozložení na dětský pokoj. Rozložením postýlky získáte nejen klasickou dětskou postel, ale také psací stůl, regál, noční stolek a komodu. Důmyslný design, který se v této podobě objevuje v nabídce výrobců stále častěji. Vše je dotaženo do nejmenšího detailu. V prvním kroku nabízí postýlka kromě místa na spaní také přebalovací pult a úložné prostory. Dětskou postýlku s možností rozložení na dětský pokoj tak máte možnost využít opravdu od narození vašeho miminka, až po dobu, kdy bude rodinné hnízdo opouštět.

Když přeci jen chceme miminku zařídit dětský pokoj

Pokud patříte k rodičům, kteří přeci jen chtějí miminku zařídit celý dětský pokoj se vším všudy i za cenu toho, že až bude školák, pokuj budete muset změnit, v nabídce najdete i toto řešení. Představujeme dětské pokoje pro miminka jako sestavy, nebo s možností pořízení z nabídky samostatných dílů.

 

   

 

Klasický dětský pokoj pro miminko je sestaven samozřejmě z dětské postýlky, komody nejlépe s přebalovacím pultem, šatní skříně a někdy i regálu. Lze také zařídit dětský pokoj pro miminko s rozkládací dětskou postýlkou, kdy ostatní díly nábytku jako skříň či komoda můžete dále využívat. V době zahájení školní docházky pak stačí jen pořídit designově podobný psací stůl a dětskou židli.

Dnes jsme vám především chtěli ukázat možnosti, jak ušetřit nějaké ty finanční prostředky a že se dá pořídit i dětský nábytek na delší dobu. Nabídka nábytku určeného pro miminko až do jeho dospělosti je opravdu velmi široká a design důmyslný.