Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětské postýlky německého výrobce za bezkonkurenční cenu

Levné vždy neznamená nekvalitní. Bezkonkurenční ceny u dětských postýlek pro miminka docílil německý výrobce velmi jednoduchým designem, který možná mnozí z vás ještě pamatují. Zkrátka a jednoduše klasická dětská postýlka. Vybrat si můžete z několika designů a odstínů, nejlevnější postýlky pak nenabízí žádné funkce navíc, slouží "jen" na spaní. Ale pokud nemáte v plánu před narozením miminka zařizovat dětský pokoj a chcete mít miminko neustále u sebe, pak klasická, cenově dostupná postýlka pro umístění převážně do ložnice je ideálním řešením. Výrobce nabízí všechny typy postýlek z masivu, konkrétně ze dřeva borovice, postýlky jsou tak 100 % přírodním produktem. I přes nízkou cenu mají možnost umístit rošt do třech poloh a lze odebrat buďto tři, nebo pět bočních latěk. Dražší postýlky jsou pak skládací, nebo s možností rozložení na klasickou postel, máte tak zajištěno spaní dítěte od narození do pěti až šesti let. Je to samozřejmě individuální dle vzrůstu dítěte. Ale pojďme si jednotlivé postýlky za velmi příjemnou pořizovací cenu postupně představit.

Klasická dětská postýlka, funkce pouze spaní

Klasickou dětskou postýlkou rozumíme tu, která již nenabízí kromě místa na spaní žádnou další funkci. Takové provedení postýlky pro miminko patří k nejlevnějším a často se pořizuje také jako náhradní místo na spaní třeba když často jezdíte na chalupu, nebo když vám miminko hlídá babička. Postýlka je natolik cenově dostupná, že si můžete dovolit opravdu mít postýlky dvě. Třeba jednu takovou designovou a druhou levnější pro další potřeby. Postýlka, kterou vám nyní představujeme je ideální také v případě, že nechcete zařizovat dětský pokoj a chcete mít postýlku na nějaký čas u sebe v ložnici. Pak je opravdu škoda utrácet za nějaké drahé provedení postýlky.

 

                                       

 

Materiál dřeva borovice a povrchová úprava vodou ředitelným, samozřejmě zdravotně nezávadným lakem činí z postýlky 100 % přírodní produkt. Postýlka nabízí tři možné polohy roštu, lze odebrat také boční laťky a rozměr místa na spaní máte na výběr buď 60x120 cm, nebo 70x140 cm. Klasika, která může nabídnout velmi příjemnou cenu.

 

Dětská postýlka s možností rozložení na postel

Pokud pořídíte dětskou postýlku s možností pozdějšího rozložení na klasickou postel, získáte tak místo na spaní pro dítě do pěti až šesti let. Záleží na vývoji a vzrůstu dítěte, je to velmi individuální. Pořídit takovou postýlku je ideální, když chcete jednu etapu vybavování dětského pokoje přeskočit a raději finanční prostředy ušetřit už na vybavení dětského pokoje dítěte školou povinné. Další výhodou možností přeměny postýlky na postel je to, že dítě si velmi nenásilnou a především pak také bezpečnou formou přivykne na spaní v klasické posteli, bez postranních bočnic. Navíc je zachovám i po přeměne postýlky na postel rozměr místa na spaní a tak se dítě necítí ztraceno ve velké posteli. Je to určitě méně násilný přechod z postýlky na postel.

 

                           

 

I zde nabízí německý výrobce tři možné polohy roštu a odstranění bočních latí. Přeměna je velmi snadná a rychlá a navíc, pokud plánujete druhé dítě, klasickou postel zase zpátky složíte na postýlku a staršímu z dětí už pořídíte velkou postel při zařizování dětského pokoje pro školáka. Identický design postýlek výrobce nabízí vždy v odstínu buk jak je na fotografii, nebo bílém, nebo v kombinaci obou zmíněných odstínů.

 

Cestujete, potřebujete postýlku přemisťovat?

Pak vám můžeme nabídnout skládací, cestovní postýlku. Ta je ideální třeba pro ty rodiče, kteří bydlí na domě, mají zahradu. Velmi snadno přemístíte postýlku na zahradu, když je hezky, nebo po celém domě. Postýlka se velmi snadno a rychle složí i rozloží a je umístěna na pojezdech, samozřejmě s pojistkou proti samovolnému posunutí.