Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postýlky jak je možná neznáte

Dětský nábytek patří na Aldu vždy ke skupině nábytku, kterému je věnována velká pozornost. Dětský nábytek se snažíme vybírat takový, aby každý z vás si našel to, co se mu bude líbit a vaším potřebám vyhovovat. Nabídka je velmi široká a rozmanitá a kolekce jsou převážně od francouzských výrobců. Od cenově dostupných dětských pokojů, až po designově velmi netradiční, originální dětské pokoje, které jsou cenově náročnější. V letošním roce, jsme nabídku dětského nábytku rozšířili o další výběr dětských postýlek, které dle studií odborníku na bydlení patří k velmi bezpečným, a to je u dětské postýlky podstatné. Dětský nábytek na Aldu je zdravotně nezávadný.

 

      

 

 

Dětská postýlka roste s dítětem

Novou nabídku dětských postýlek jsme na Aldo dlouho a pečlivě připravovali. Snažili jsme se vybrat takové dětské postýlky, které nebudou sloužit pouze dva roky, ale dá se s něma počítat až do vyššího věku dítěte. Dětské postýlky rovněž patří do modulových systému, znamená to tedy, že můžete k dětské postýlce pořídit ve stejném designu další dětský nábytek, k sestavení celého dětského pokoje, který může dítěti sloužit až do jeho studijních let. Dětské postýlky jsou velmi praktické. Všechny mají tři regulace roštu a lze je rozložit v určitém věku dítěte, kdy dětské postýlce už odroste na klasickou dětskou postel. Velmi praktické řešení a především ekonomické. Dětské postýlky na Aldo najdete nejrozmanitějších designů, ale především jsme při jejich výběru dávali přednost takovým, které jsou bezpečné, praktické a designově zajímavé, originální.

 

   

 

Regulace roštu je u dětské postýlky velmi důležitá. Když se dítě narodí, pro rodiče je snažší, ale hlavně bezpečnější manipulace s dítětem, když není hluboko v postýlce. Od 6 měsíce věku dítěte můžete rošt snížit a v období, kdy dítě začíná dělat první krůčky, je třeba rošt umístit na nejspodnější část, tak aby postýlka byla dostatečně hluboká a dítě nemohlo přepadnout. Zábrany dětských postýlek mají samozřejmě pojistku, stejně jako kolečka, pokud je na nich postýlka umístěna.

 

Dětská postýlka a dětská kolébka?

Nabídku dětských postýlek jsme doplnili rovněž dětskými kolébkami, které se v posledních několika letech vracejí na náš trh a pomalu tak vytlačují různé houpačky na baterky, které rezonují apod. Je to dobře. Vystavovat dítě od narození elektronice není dle odborníku to pravé ořechové. A dítě v dětské kolébce, kdy je houpáno rodiči a ne přístrojem na baterky, se jistě bude cítit lépe. Houpavý pohyb děti milují, dobře usínají a pokud je v klasické dětské kolébce, je zde ještě přímý kontakt s člověkem, který dítě houpe. Dítě vidí tvář, která je u něj a vnímá vše kolem. Naše babičky, či spíše prababičky se bez kolébky neobešly. Dětská kolébka není cenově náročná a je to příjemné doplnění dětského pokoje, které Vašemu právě narozenému dítěti jistě zpříjemní jeho první kontakt s okolím.

 

   

 

Dětské kolébky představujeme v několika barevných provedeních. Dětské kolébky jsou umístěny na kolečkách, s bezpečnostní pojistkou, proti samovolnému posunutí. Úhel houpání je nastaven tak, aby byl bezpečný pro dítě. Dětské kolébky jsou vyrobeny z bukového dřeva, s kvalitní povrchovou úpravou a velmi příjemným designem.