Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postýlky až do dospělosti?

Novým a velmi praktickým trendem jsou multifunkční dětské postýlky. Že nevíte co to je? Výrobci přišli na způsob, jak obejít problém, kam s dětskou postýlkou, až vaše miminko vyroste ve školáka, školačku, později studenta. Na aukci, do bazaru, známým? Nic takového. Na našich stránkách představujeme dětské  postýlky, které můžete rozložit jednoduchou demontáží na dětský pokoj a to včetně klasické dětské postele. Mezi nejpopulárnější dětské postýlky s možností rozložení patří dětská postýlka Clapotis.

 

                 

 

Na fotografiích názorně můžete vidět, jak celý systém pracuje. Výhodou je také to, že dětská postýlka nabízí především maminkám vysoký komfort. Vše je při ruce. Dětská postýlka je takovým centrem, jehož součástí jsou šuplíky na oblečky, ale také přebalovací pult. No a když je miminko připraveno na klasickou postel, není třeba se dětské postýlky zbavovat, ale o víkendu, bez toho, aby jste běhali po obchodě a utráceli za zcela nový dětský pokoj, jednoduše vše přeměníte. Jediné, co budete muset pořídit do "staro-nového" dětského pokoje je matrace pro klasickou dětskou postel. A to ve srovnání s pořizováním celého dětského pokoje, je přeci jen zanedbatelná položka. Dětskou postýlku si můžete navíc vybrat v několika odstínech, také třeba ve smetanově modré, nebo pro holčičky ve smetanově růžové. A jak dětská postýlka vypadá v interiéru po jejím rozložení? No posuďte sami..

 

 

Nic tomu nechybí, že ano? Nový, trendy design nám příjde jako opravdu velmi rozumné řešení, které šetří peníze...V nabídce najdete ale celou řadu dětských postýlek s možností rozložení na dětský pokoj, také od francouzského výrobce. Stačí si jen vybrat, co po rozložení postýlky chcete získat.