Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z masivu, zábava pro děti

Připravili jsme pro vás novou řadu dětských postelí z masivu, které osloví zejména menší děti. Dětské postele s domečkem, s klouzačkou, to vše doplněné látkou, která dodá celé posteli originální design. Ale i když vaše dítě klouzačce či domečku odroste, postel z masivu vám může dál sloužit jako klasické místo na spaní. Pouze z ní odstraníte dětská témata. Co vše v naší nabídce nových dětských postelí z masivu najdete?

Postele z masivu do dětského pokoje pro holky

Zde samozřejmě v nabídce převládá růžový odstín. Dětská postel s doplněním růžové látky, kdy si můžete vybrat i barvu moření dřeva borovice. Pro děvčata je to pak nejčastěji transparentní bílá, nebo přírodní. Ale několik designů najdete i ve spojení růžové látky s odstínem dřeva v tmavě hnědém provedení.

 

    

 

Dětské postele z masivu z nabídky belgického výrobce jsou velmi kvalitní. Dřevo tloušťky až 3,5 cm je řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku vlivem prostředí. Příjemné je i zaoblení hran a každá z postelí má v ceně i zábranu, která zabraňuje pádu dítěte z výšky. Tématem si můžete vybrat z široké nabídky látek a to nejen v tradičním holčičím odstínu růžové, ale v nabídce najdete i jiné pastelové odstíny. Umístění látky na postel je rovněž velmi praktické, pod lůžkem vám vlastně vznikne skrytý úložný prostor, kde lze schovat to, co by v pokoji nemělo být či nechcete mít. Až vaše holčička vyroste a příliš dětský design už ji nebude příjemný, látku i klouzačku prostě odstraníte a zůstane vám lůžko s prostorem na spaní 90x200 cm, rozměr který je dostačující i pro studentku.

Postele z masivu do dětského pokoje pro kluky

Dalším tématem jsou samozřejmě designy pro kluky. Zde často zákazníci volí odstín dřeva tmavě hnědý a samozřejmě zcela jiné odstíny látky. Ano, v hlavní roli je modrá, ale oblíbené odstíny jsou i zelená či oranžová.

 

    

 

Tématem pro dětské postele kluků jsou piráti, požárníci a podobě. I zde je nabídka velmi široká a nepřeberné množství látek jistě potěší. V nabídce na stránkách nábytek Aldo představujeme i patrové postele z masivu, které zase potěší rodiče dvou dětí.

 Nabídka dětského nábytku je velmi široká a jsme rádi, že dřevěný nábytek představujeme právě od belgického výrobce. Upřednostnili jsme pro vás kvalitu před podezřele nízkou cenu, vždyť nábytek pořizujeme dětem na několik let a především asi každý rodič chce, aby byl nábytek také bezpečný.