Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z masivu v barvách

Novinkou tohoto týdne jsou na našem portále dětské postele z masivu, které si můžete vybrat v nejrůznějších designech a širokém výběru netradičních barev. Dětské postele z masivu nemusí být nutně vždy v přírodním odstínu. Dnes výrobci přinášejí odstín také sněhově bílý, nebo transparentní bílý a často jsou pak dále doplňovány díly dětského nábytku s některou z pastelových barev.

 

    

 

Kvalitní dětská postel základem dětského pokoje

Určitě se všichni shodneme na to, že především kvalitní spánek je pro děti nejdůležitější. Ostatní díly dětského nábytku jsou na doplnění úložného prostoru a celkového designu v dětském pokoji. Ale dětské posteli bychom měli věnovat velkou pozornost. Dětské postele jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva. Tloušťka nohy je 7x7 cm, tloušťka desek 2,5 cm. Čísla, která mluví za vše. Jedná se opravdu o masivní dětské postele, ne jak tomu mnohdy bývá, že deska nedosahuje ani dvou centimetrů o tloušťce nohy ani nemluvě. Právě u nábytku z masivu jsou tloušťky materiálů, ať se jedná o jakékoliv dřevo, velmi důležité. Neméně důležitá je povrchová úprava, v našem případě se jedná o ekologický, vodou ředitelný lak, který dřevo, jako i celý produkt, zachovává v kategorii ekologických produktů.

 

    

 

Dětské postele ze dřeva si můžete vybrat také v několika typech moření, bělená nebo přírodní, která zachovává barvu dřeva borovice. Dětské postele z masivu mají v ceně také rošt a matraci, ale jako prodejci nábytku doporučujeme matraci kvalitnější, například od českého výrobce matrací společnosti Gumotex, která má již svou dlouholetou tradici a soustředí výrobu jen na matrace. Pokud chcete to nejlepší pro své dítě, vyplatí se vše pořizovat od výrobců, kteří jsou úzce specializovaní. Postele z masivu jsou vysoké kvality, ale výrobce vyrábí především nábytek a to velmi dobře a matrace je třeba zase vybírat u odborníka, který vyrábí matrace. 

 

    

 

Dětské postele dodáváme v demontu a montáž není nic složitého. Na našem portále si rovněž můžete vybrat z široké nabídky dětského nábytku z masivu i dalších dílů, jako psací stoly, komody, šatní skříně nebo regály. Bydlení je hrou a také inspirací.