Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z masivu stále oblíbené

Dětské postele z masivu se stávají v posledních několika měsících velmi oblíbenou komoditou pro vybavení interiéru dětského pokoje. Důvodem je především to, že postel z masivu či patrové postele z masivu v naší nabídce z borovice, patří nejen díky materiálu, ale také povrchové úpravě bezbarvým, vodou ředitelným lakem ke 100 % ekologickým produktům. Nabídka dětských postelí z masivu jak klasických, tak patrových, je na našich stránkách opravdu široká.

 

                                                                   Dětská postel Oliver

 

I postele z masivu nabízí moderní design

Nabídka dětského nábytku z masivu je dnes zcela odlišná od té, kterou jsme znali ještě před deseti lety. Design je více promyšlený a tím pádem může také nabídnout větší multifunkčnost, praktičnost a v neposlední řadě kvalitu. Dětské postele z masivu nabízí mnohdy pro majitele malých bytů skvělé řešení pro využití prostoru, jako například u postele na fotografii, která nabízí dvě místa na spaní díky výsuvnému lůžku a navíc ještě úložné prostory v podobě šuplíků. Ekologický produkt, který splňuje požadavky designu moderní doby. Dětské postele z masivu nabízí v ceně vždy rošt a vybrat si můžete z široké nabídky odstínů.

 

Dětská postel Pino grey    Patrová postel Pino

 

Další neméně obsáhlou skupinou jsou patrové postele z masivu, jejichž nabídka je rovněž velmi zajímavá. A i zde můžou takové postele mnohdy vyřešit problém s malým interiérem. Patrové postele od Nábytku Aldo nenabízí jen dvě místa na spaní nad sebou, ale u některých postelí až tři místa na spaní, přičemž třetí prostor získáte opět pomocí vysouvací postele.

 

   

 

Moderní design spolu s možným využitím postelí do malých interiéru tak přinesly na oblibě tohoto produktu. Věříme, že i vám se ekologické produkty v podobě postelí z masivu budou líbit. A nabídku budeme i nadále rozšiřovat, jelikož i tento rok bude ve znamení zdravého nábytku pro naše nejmenší, pro naše děti.