Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z masivu - new

V posledním týdnu jsme vám přinesli na náš portál velmi krásné zpracování designu patrových postelí z masivu. Nabídka je velmi široká. Patrové postele si můžete vybrat z několika odstínů a jsou vyrobeny z borovicového dřeva. Opět se tedy rozšířila nabídka ekologického nábytku pro naše děti, tak, jak jsme na počátku letošního roku slíbili, že dětský nábytek z masivu budeme více a více rozšiřovat.

Co patrové postele mohou nabídnou?

V prvé řadě úsporu prostoru v interiéru dětského pokoje. Patrové postele tedy nejčastěji pořizujeme tam, kde opravdu rozmístěním dvou samostatných postelí nezbyde příliš místa pro vybavení pokoje ostatním nábytkem. Nové patrové postele jsou velmi designově nápadité, ekologické, ale také bezpečné. Každá z nich má vysoké hrazení proti spadnutí dítěte. Nejen design nabízí něco víc, ale také funkčnost. Patrové postele mají úložné prostory ve formě dvou šuplíků, pro snadnou manipulaci umístěných na kolečkách.

 

    

 

Rozměry pro klasické matrace, které jako zjednodušení nákupu připojujeme do naší nabídky od stejného výrobce. Většinou známe řešení patrových postelí jako řešení prostoru na spaní pro dvě děti. Ale nové patrové postele nabízí prostor na spaní pro tři děti. Pomocí velkého šuplíku, který je umístěn pod dolní postelí, můžete toto třetí místo získat a to velice jednoduše. Do šuplíku, který má vyztužené dno, můžete také umístit matraci. Máte tedy patrovou postel s třemi místy na spaní stejně velkých rozměrů pro umístění matrace. řešení pro rodiče, kteří pro své tři děti mají k dispozici jednu místnost. Navíc i taková postel nabízí úložný prostor, který je opět formou šuplíků umístěn v jejím nitru. Patrové postele jako nová kolekce na Aldo nábytku vás jistě osloví. A jako přídavek, pokud se vám některá z postelí bude líbit, z kategorie dětský nábytek z masivu si můžete vybrat další samostatné díly nábytku pro sestavení kompletního interiéru dětského pokoje z masivu. Stačí si jen vybrat z nepřeberného množství v naší nabídce. Velmi zajímavá je také nabídka patrových postelí pro děti z laminátové desky od francouzského výrobce.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel Bibop

 

Potřebujete postel pro dvě děti, ale ne patrovou?

Není problém. V naší nabídce dětských postelí najdete spousty samostatných postelí nízkých, tedy klasických, s vysouvacím šuplíkem, jako možnost dalšího spaní. Oblíbenost těchto postelí neustále roste, proto jsme pro ty z Vás, kteří přeci jen mají z patrových postelí pro své děti strach, zařadili i jednu vyrobenou z masivu.

 

    

 

Další z podobných systému spaní dvou dětí najdete v naší ucelené nabídce dětských postelí. Každá z těchto postelí pro dvě děti patří do sestavy dětského pokoje, můžete si tedy buď pořídit jen postel, ale také v jednom designu kompletní pokojíček. Materiály, včetně masivu o kterém jsme mluvili jsou různorodé. Od mdf desky až po voštinu a nabídka barev je od pastelových až po klasické přírodní. Věříme, že praktické řešení bydlení v dětském pokoji Vás inspiruje.