Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z masivu, inspirace z Belgie

V posledních dnech se vám snažíme představit dětský nábytek dle zemí, odkud pochází. V minulém článku jsme se věnovali designu z Francie a dnes se podíváme na to, co nabízí belgický výrobce. Nabídka dětského nábytku od belgického výrobce je oproti francouzskému výrobci rozhodně méně moderní, více stylová a je to také ovlivněno tím, že belgický výrobce používá materiál dřeva borovice. Dětský nábytek z masivu či celé sestavy dětských pokojů z masivu jsou velmi originální a rozhodně je se čím nechat inspirovat. navíc belgický výrobce i přesto, že výrobním materiálem je dřevo, dokáže nabídnout velmi důmyslný, v mnoha případech multifunkční design. Dnes si projdeme nabídku dětského nábytku z masivu pro malé i větší děti od belgického výrobce, který představuje designy pouze na Nábytku Aldo. Nabídka je velmi unikátní.

 

Dětské postele z masivu mají své kouzlo

Kategorii dětských postelí z masivu jsme pro širokou nabídku ještě dále rozdělili. V kategorii najdete například dětské postele z masivu pro holky, dětské postele z masivu pro kluky, patrové postele z masivu, které jsou rovněž dále rozděleny na patrové postele pro holky a patrové postele pro kluky. Orientace a hledání v tak nepřeberném množství designů přeci jen bude přehlednější a rychlejší. A proč pořídit právě postel z masivu, konkrétně dřeva borovice? Je to jeden z možných způsobů, jak za dostupnou cenu vybavit dětský pokoj zdravotně nezávadným materiálem, vaše dítě tak bude pobývat ve zdravém prostředí. Ale masiv jako materiál má samozřejmě také své kouzlo, které se opět pomalu vrací do našich domácností. Belgický výrobce pro výrobu dětského nábytku ze dřeva borovice nabízí na výběr tři základní odstíny. Vlastní přírodní odstín borovice, které je ošetřeno vodou ředitelným, bezbarvým lakem samozřejmě ekologickým, dále transparentní bílá, která zachovává viditelnou strukturu dřeva nejedná se tedy o plně kryjící sněhově bílý nátěr a v neposlední řadě odstín vhodný pro větší děti především kluky tmavě šedý.

 

Patrová postel z masivu Mezzanine    Patrová postel Pino grey

 

Patrová postel z masivu jako příklad transparentního bílého odstínu a dětská postel z masivu tematická jako příklad přírodního provedení. Sami můžete posoudit, který odstín je vám bližší, ale do dětského pokoje pro holky je bílá velmi častou volbou především pak ve spojení s růžovými doplňky. Ať už se jedná o kterýkoliv z uvedených odstínů, dětské postele jsou velmi kvalitní. Dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, nedochází tak k deformaci nábytku vlivem prostředí. Hranoly použité převážně pro výrobu hlavní nosné konstrukce jsou dostatečně silné na to, aby zajistili stabilitu postele a nosnost až 100 kg počítáno samozřejmě pro jedno lůžko.

 

                                                                   

 

Příkladem tmavě šedého odstínu je multifunkční dětská postel. A jak jsme zmínili již v úvodu, belgický výrobce dokáže i ze dřeva borovice vytvořit velmi důmyslný design, který v případě multifunkční postele na fotografii může vyřešit nedostatek místa v dětském pokoji. Odstín se nám zdá být vhodnější spíše pro kluky. Ale samozřejmě volba je na vás, pokud k tmavému odstínu zvolíte třeba růžové dekorace, proč ne. Nabídka nejrůznějších designů jen pro dětské postele je opravdu široká, je z čeho vybírat. A pokud chcete dětskou postel z masivu, která by vám ušetřila hodně místa v pokoji, ani to není problém.

 

 

Dětské postele z masivu, které šetří místo dětem na hraní

I z masivu lze vyrobit funkční dětskou postel, která má za cíl především ušetřit místo v malém interiéru dětského pokoje. Uvedeme několik příkladů, které nabízí originální řešení místa na spaní a nejen na spaní, v nabídce je třeba patrová postel s rozkládacím otomanem a psacím stolem, nebo nejrůznější typy vyvýšených postelí, kdy pod lůžkem výrobce využívá prostor k umístění dalšího nábytku. Tím vším pak uvolníte v pokoji dětem místo na hraní.

 

      

 

Design postele na fotografii je opravdu velmi praktickým řešením vybavení dětského pokoje. Přes den dolní lůžko složíte a máte pohodlné křeslo, přes noc křeslo rozložíte na lůžko. V průběhu dne tak vaše děti mají více místa na hraní. Součástí postele je i psací stůl a líbí se nám, že výrobce velmi chytře hned vedle psacího stolu umístil police na knihy, nebo učebnice. Kolem horního lůžka samozřejmě nechybí bezpečnostní zábrana. Tímto návrhem patrové postele, která nabízí místo na spaní pro dvě děti ušetříte značnou část prostoru v dětském pokoji.

 

A pokud chcete vybavit celý dětský pokoj nábytkem z masivu, pak je v nabídce také možný výběr z šatních skříní, komod, samostatných psacích stolů a jiných bytových doplňků. Pro nejmenší děti se nám líbí nabídka dětských stolků a židliček z masivu v široké paletě odstínů na výběr. Dětský nábytek z masivu dnes, to není jen stylový, nepraktický design bez možnosti jakéhokoliv rozložení, ale celá řada důmyslných designů.