Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z kvalitního dřeva

Jak jsme v minulém článku slíbili, dnes Vám představíme postele do dětského pokoje. A budou to rovněž dětské postelebelgického výrobce, které nabízejí zdravotně nezávadné, ekologické řešení. Další velkou výhodou je, že v naší nabídce najdete k těmto dětským postelím, řadu dílů nábytku z masivu ve stejném provedení a tak si můžete sestavit kompletní dětský pokoj.

Postele v bílém provedení

Bílá barva do dětského pokoje, je v poslední době, nejen velmi moderní, ale často využívaná. Hodí se do interiéru dětského pokoje, jak pro dívky, tak chlapce a dá se velmi dobře kombinovat s jinými barvami. Velmi vyhledávanými dětskými postelemi jsou pak ty, které nabízejí dostatek úložného prostoru, ať už na polštáře, přikrývky, nebo hračky. A právě tuto možnost nabízí na první fotografii, dětská postel z masivu Mezzanine. Ty jsou v případě designu postele, jak můžete vidět na fotografii, opravdu velké a to díky třem hlubokým zásuvkám, které jsou umístěny na pojezdech, takže jejich obsluhu zvládnou i malé děti. Další podstatnou výhodou je rovněž čelo této dětské postele, které je vysoké má praktický význam v tom, že chrání stěnu v dětském pokoji před odřením. Na další fotografii, Vám nabízíme další dětskou postel z masivu Pino rovněž v bílém odstínu. Postel Pino, nabízí místo na spaní pro dvě děti a je rozdělena pomyslně mezi těmito dvěma místy třemi zásuvkami. Toto velmi praktické řešení je navrženo do velmi příjemného stylového designu. Obě dvě postele nabízejí prostor na spaní v rozměru 90 x 200 cm, což je klasika, která vydrží s dítětem do dospělosti použitým materiálem je dřevo borovice.

 

    

 

Postel v přírodním provedení

Další dětská postel z masivu Pino a Dallas, patří všeobecně právě díky použitému materiálu a to rovněž dřeva borovice k velmi oblíbeným. Německý výrobce i zde, navíc spojil dřevo borovice, s moderními prvky a vznikl tak dětská postel, která kromě místa na spaní nabízí spousty úložných prostorů. Pro snadnou manipulaci jsou zásuvky umístěny na pojezdech a můžete je umístit pod postel v libovolném pořadí, čímž si vlastně design postele vytvoříte sami. Dětská postel, nabízí místo na spaní o velikosti 90x200 cm a cena postele je uvedena včetně roštu a všech zásuvek. Pro svoje velké úložné prostory, je tato postel vhodným řešením také pro malé interiéry.

 

     

 

Je dobře, že mnoho našich zákazníků, stále více dává v dnešní době přednost přírodním materiálům. Moc dobře si uvědomují, že zdravotně nezávadný, ekologický nábytek je vhodnou součástí vybavení interiéru dětského pokoje. Na našem portále nábytku Aldo, najdete mnoho jiných designů postelí a nábytku do dětského pokoje právě z masivu.