Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele z kolekce Smoozy

Francouzský výrobce svým originálním designem, myslí na všechny zákazníky. Může Vás o tom přesvědčit například kolekce Smoozy. Dnes si z této kolekce představíme dětské postele v různých designech. Každý zákazník podle svých možností a interiéru dětského pokoje, najde svému dítěti určitě to pravou dětskou postel.

Klasická a přece jiná

Velmi praktická dětská postel je sice klasická, ale od klasické postele se liší policemi a sadou dvou šuplíku. Dětská postel Smoozy patří mezi ty, které nabízí spousty úložných prostorů. Jak sami dobře víte, úložných prostorů a obzvláště v dětském pokoji, není nikdy dost. Dětská postel je vyrobena z laminátové desky, která, jak už jistě víte, je velice snadná na údržbu. Postel má klasický rozměr matrace 90x200 cm a nosnost 120 kg. Všimněte si precizního propracování, čímž je francouzský výrobce známý.

 

    

 

Patrová se vším všudy

Dětské patrové postele jsou ideálním řešením malých interiérů dětského pokoje. U patrové postele z kolekce dětského nábytku Smoozy, tomu není jinak. Tato patrová postel sice nabízí jen jedno místo na spaní, ale za to zde najdete psací stůl a spousty odkládacích polic. Je to postel, která dítěti určitě nahradí celý dětský pokoj. Má zde místo jak na spaní, učení, tak zde najde i úložné prostory. V panelákovém dětském pokoji se bude vyjímat skvěle!

 

    

 

Postele si můžete vybrat v základním bílém odstínu ve spojení s růžovými nebo modrými liniemi, takže se hodí jek pro dívky, tak pro chlapce. K postelím lze pořídit další díly dětského nábytku, ze stejnojmenné kolekce Smoozy, rovněž francouzského výrobce. Je jen na Vás, zdali si zakoupíte dětský pokoj už jako celek, nebo si dětský pokoj poskládáte z dílů nábytku, které Vám vyhovují.