Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele v podobě autíček

Pokud jste milovníky tematického dětského nábytku, rozhodně vás osloví nabídka belgického výrobce. Ten představuje široký výběr z nabídky dětských postelí, které mají podobu závodních aut, nebo požárních aut a to nejen pro kluky, ale i pro holky. Ano, co je špatného na tom, pořídit malé slečně růžové autíčko jako dětskou postel? Vybírat můžete nejen z dětských postelí v dané tematice, ale také dalších dílů dětského nábytku. Máte tak možnost pořídit třeba skříň, který vypadá jako stojan na čerpací stanici i když trochu v retro provedení. Nabídka určitě stojí za inspiraci, pokud se právě chystáte vybírat nějaký ten dětský nábytek.

 

Dětské postele pro kluky

Více se samozřejmě dětské postele v podobě závodních aut či požárních aut pořizují klukům. Jejich nabídka je tak logicky daleko větší a vybírat můžete z široké nabídky rozmanitých designů a odstínů. Dokonce je možnost pořízení dětské patrové postele, nebo klasické postele v podobě auta, to v případě, že máte doma dva malé rošťáky. Převládající odstíny pro nabídku tematických dětských postelí je červená a modrá.

 

                                     Dětská postel Pino Fire

 

 

Po pravdě můžeme říci, že nejvíce však malé kluky oslovují dětské postele v podobě závodních aut. Co se týče designu, tak nabídka belgického výrobce představuje podobu aut nejvíce propracovanou z nabídek, které jsme měli možnost vidět. Dokonce kola vystupují do prostoru a pneumatiky jsou téměř k nerozeznání od skutečných. I když jsou dětské postele v podobě autíček, nabízí komfortní spaní o velikosti 90x200 cm. Postel tak mohou využít i větší děti, samozřejmě s ohledem na skutečnost, dokdy budou chtít spát v posteli, která má dětský design.

 

                                                                       Dětská postel Pino Police

 

Každá z nabízených postelí je pro vaše dítko i bezpečná. Výrobce velmi důmyslně a nenápadně zakomponoval do designu dětského autíčka také zábrany po obou stranách. Vaše dítě tak nespadne z postele dolů. Dalším bezpečnostním prvkem jsou oblé hrany, nic ostrého, opět je tak menší riziko zranění dítěte.

 

Dětské postele pro holky

Možná vás příliš nepřesvědčí pořizování dětské postele pro holku, která by měla mít podobu auta. Ale možná, že fotografie vás přesvědčí o opaku. Návrhy dětských postelí jsou opravdu velmi krásné. A dětská postel může mít a samozřejmě v nabídce belgického výrobce má, také podobu kočáru a ten malé slečny rozhodně osloví.

 

                                          

 

Na ilustračních fotografiích uvádíme příklady dětských postelí pro holky, samozřejmě jak jinak než v růžovém odstínu. I pro holčičí autíčka najdete v nabídce dílů dětského nábytku takové, které vám půjdou designem k těmto postelím, lze tak velmi harmonicky vybavit vybavit celý dětský pokoj.

 Jedinou, ale bohužel celkem zásadní nevýhodou dětského designu je, že v určitém věku po vás budou děti chtít změnu dětského pokoje na studentský pokoj. jen málokterá dospívající slečna či dospívající kluka bude chtít spát v posteli, která vypadá jako autíčko. Proto než pořídíte tento dětský nábytek zvažte, zda chcete či nechcete v budoucnu dětský pokoj měnit na studentský pokoj. nabídka belgického výrobce je unikátní nejen co se týče designu, ale také kvality. Výrobním materiálem je ve většině případů mdf deska ve spojení s laminátem, nábytek je značkový a to je rovněž určitá záruka té nejvyšší kvality. A my jako prodejci nábytku rozhodně hledáme jen ty výrobce, u kterých není třeba posléze řešit reklamace.