Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele v jiném designu

Když se řekne dětská postel každý z nás si představí klasickou postel, která ničím nezaujme. V dnešní nabídce vám představíme dětské postele našeho francouzského výrobce, které svým ojedinělým designem dají dětskému pokoji něco navíc.

Nejdůležitější je postel

Dětské postele v naší nabídce vám zcela jistě pomůžou v řešení otázky, jak moderně ale zároveň prakticky zařídit dětský pokoj jakékoli velikosti. O důležitosti kvalitní postele již nikdo nepochybuje a u dítěte to platí dvojnásob. Postel by měla mít především kvalitní matraci, která je položena na lamelových roštech. Aby dítěti postel sloužila déle, můžete pro něj pořídit již velikost 90 x 200 cm. Velmi praktická je postel s úložnými prostory, které jsou umístěny pod ní. Schová se tam nejen peřina, ale také spousta hraček. V pokoji pro dvě děti můžeme ušetřit prostor, třeba výsuvným šuplíkem, kde se skrývá spaní pro druhé dítě. Na následujících fotografiích vám předvedeme malou ukázku vysoce kvalitních a designově originálních dětských francouzských postelí do dětského pokoje.

 

Dětská postel Erwan     

 

Postel Space Up, ale také Travel to není jen místo na spaní, součástí postele je velké množství úložných prostorů, které vám v podstatě nahradí šatní skříň. Dalším vybavením jsou police po celém jejím obvodu, řada šuplíků a polic ve vnitřní části postele. V ceně postele je rovněž rámový, kovový rošt pro matraci o velikosti 140x190 cm, nebo 140x200 cm. Délku postele lze díky důmyslnému designu libovolně nastavit. Jsme rádi, že vám začínáme přinášet i taková řešení interiérů, která určitě najdou uplatnění i v těch nejmenších místnostech.

 

Postel Space Up    Postel Travel

 

Postel v originálním designu vás překvapí. Zcela určitě stejně jako nás, jelikož takové řešení místa na spaní v interiéru dětského pokoje opravdu ve světě designu vidíme poprvé. A řešení francouzského výrobce se nám moc líbí, navíc si myslíme, že je velmi praktické.

 

                                         

 

Nejen design u dětské postele celkové zpracování, ale také praktičnost je to, co chtěl nabídnout francouzský výrobce. Postel nabízí dva šuplíky na kolečkách, je tedy snadná manipulace, police po celé její délce jako odkládací plochu a praktický schůdek, pro pohodlí malých slečen. Dětská postel je celkově koncipována tak, aby byla bezpečná. Bezpečí nenabízí pouze schůdek k posteli, ale také všechny hrany, které jsou zaoblené.

 

Dětská postel Finland    Dětská postel Snoop

 

Unikátní design, ostatně jako u celé kolekce Finland určené malým slečnám. Návrh na fotografii pak spadá do jedné z mnoha kolekcí, které vás dostanou svou funkčností a originalitou. Ve spojení s patrovou postelí, v jednom díle nábytku, získáte spousty odkládacích prostorů řešených policemi a vysouvací psací stůl. To vše zakrytou stříškou, jako forma designu, které především děti milují. Mají prostě rády nejrůznější nábytek v podobě domečků.

Francouzský výrobce na našem portále známý hlavně pro svoji kvalitu, nejen design. Výši kvality můžete posoudit také na dalších fotografiích, na našem portále v kategorii dětský nábytek, v sekci dětské postele, kde uvádíme detaily produktu.