Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele s úložným prostorem - novinky

Úložných prostorů není nikdy dostatek a o dětském pokoji to platí dvojnásob. Nábytek Aldo proto zařadil do kategorie dětského nábytku nabízí rovněž postele s úložným prostorem. V dnešním článku vám je představíme a nejen ty, ale i postele, které na našem portále patří mezi nejvyhledávanější.

 

Sestava nábytku Kwai    Patrová postel Matt

 

Praktický šuplík

Nově či náhodně vzniklé úložné prostory jsou v každém dětském pokoji vítány s otevřenou náručí, neboť věcí je hodně a místa málo. Na druhou stranu je však nutné podotknout, že k aktuálním trendům patří jednoduchost, která zakazuje přesycenost prostoru nábytkem. Ideálním řešením nově vzniklých úložných prostorů je multifunkční nábytek, ke kterému patří např. postele s úložným prostorem a psacím stolem. V současné době se postele s úložným prostorem stávají velkým hitem, jejich oblíbenost roste závratným tempem. Moderní postele jsou vybaveny přídavnými zásuvkami, přihrádkami nebo šuplíky, nacházejícími se těsně nad zemí (z důvodu hygieny a možnosti pohodlného úklidu).

Patrová postel B graphit    Dětská postel Kurt

 

Funkčnost prostoru

Moderní dětské pokoje vyžadují praktický, nejlépe multifunkční nábytek, který uspokojí jak designové, tak i praktické hledisko. V případě postelí s úložným prostorem máme vyřešené hledisko praktické, zbývá dořešit stránku estetickou. Stylů, barev, materiálového provedení i doplňujícího vybavení postelí s úložným prostorem je na našem portále, více než dost. Stačí tedy správně vybírat tu, jenž bude vkusně reprezentovat váš dětský pokoj.

 

Dětský pokoj Bo7 blue   Studentská postel Travel

 

Nejvyhledávanější postele

Na portále nábytek Aldo jsou nejvyhledávanější postele pro děti patrové postele. Důvod je velmi jednoduchý. Většina rodičů má dvě, nebo tři děti a vměstnat do jednoho dětského pokoje tři samostatná lůžka je téměř nemyslitelné. Anebo ano, ale za cenu velkých ztrát, třeba v nemožnosti umístění psacích stolů, skříní, nebo komod. A tak dětské patrové postele se stále zdají být ideálním řešením v dětském pokoji pro sourozence.

 

Patrová postel pro tři, Bibliobed    Patrová postel pro tři Bibop

 

Obě patrové postele nabízí spousty místa na spaní a přitom nezabere prostor z vašeho interiéru. Tato dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Jeden díl nábytku, který poskytuje tři postele. Vyřešíte tak spaní 3 dětí a navíc design poskytuje prostor pro ukládání hraček