Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele s úložným prostorem - new

Místa pro ukládání nejrůznějších věcí není doma nikdy dost. A zvláště v dětském pokoji, který obývají například dvě děti. Velmi praktickým řešením je dětská postel s úložným prostorem, jejichž nabídka je na našem e-shopu velmi široká a zajímavá. Úložný prostor je řešen nejen známým způsobem šuplíkem pod postelí, ale v naší nabídce najdete třeba velmi oblíbené multifunkční dětské postele, kde kromě šuplíku je součástí postele třeba také komoda, mnohdy skříň a v neposlední řadě to vše doplněno ještě psacím stolem.

 

Dětská postel Snoop   Dětská postel Reverso

 

Dětské postele jako dětský pokoj?

Důmyslný design, který šetří místo v interiéru, se stále více dostává do popředí zájmů především pak jako velmi vhodné řešení rozměrově malého dětského pokoje. V podstatě takové postele, které jsme již zařadili do kategorie patrových postelí, ale přitom nahradí kompletní vybavení dětského pokoje. A ty nejlepší nápady na vybavení dětského pokoje přináší vždy francouzský výrobce, jehož kolekce patří na nábytek Aldo k nejoblíbenějším. Kolekce dětského nábytku francouzského výrobce je velmi obsáhlá, nabízí řadu samostatných dílů na výběr. Samozřejmě také klasické provedení postele. Nabízí se tak možnost rovněž vybavení interiéru sourozenců, nebo kdyby vám přeci jen nějaký ten díl k multifunkční posteli chyběl, v nabídce můžete k posteli dokoupit.

 

                                                       Patrová postel Higher

 

Pořízením dětské postele a to je samozřejmě záměr vlastního designu, ušetříte hodně místa v místnosti. Postel je vyvýšená a v takto vzniklém prostoru pod lůžkem je využito každého centimetru. Součástí postele je psací stůl (udrží až 100 kg), police, malá šatní skříň. V ceně postele je samozřejmě rovněž rošt. A to platí také pro dětské postele s šuplíkem.

    

Patrová postel B graphit   Patrová postel B fuchsia

 

Nový design je tím, co nábytek Aldo sleduje. Spolupráce s předními evropskými výrobci přináší na český trh vždy něco nové a zajímavé a jsme rádi, že takovou možnost máme, protože nábytek, interiéry a bydlení nás baví.