Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele s šuplíkem

Dětské postele se různí a nabídka je velmi široká. V dnešním článku bychom se rádi věnovali postelím, jejichž součástí je šuplík. A jelikož nabídka dětských postelí je obsáhlá, rozdělili jsme postele pro děti do několika kategorií a ty nejoblíbenější jsou dětské postele s úložným prostorem a dětské postele s přistýlkou. Do první kategorie patří postele třeba se sadou dvou šuplíků, či jinou formou šuplíků, ale v každém případě je zde možnost využití šuplíku k ukládání věcí, ne ke spaní. Druhá skupina jak už název kategorie napovídá jsou postele s šuplíkem rozměrově daleko větším a ten lze kromě klasického úložného prostoru využít i pro umístění matrace, tedy jako přistýlku. Rozdíl je nejen ve velikosti, ale také v nosnosti šuplíku.

 

 Dětská postel Sleep   Dětská postel Ocean rosa

 

Dětská postel, sestavy pro dvě děti

U řady dětských postelí je šuplík proto, aby šel využít jako další místo na spaní. Pokud jste tedy majiteli panelákových bytů a máte dvě děti, jistě velmi praktické řešení vašeho bydlení. Do dětského pokoje nemusíte pořizovat dvě dětské postele, ale stačí jednu s vysouvacím šuplíkem, který má vyztužené dno a zabudovaný rošt. Do šuplíku tak můžete vložit matraci klasických rozměrů pro druhé z vašich dětí a přes den stačí šuplík zasunout a vznikne Vám volná plocha na hraní. Šuplík také samozřejmě můžete využít jako prostor na ukládání peřin, nebo jiných předmětů, jak vy potřebujete. Řadu postelí si můžete také zvolit v obou variantách. Kupříkladu si na našem e-shopu můžete pořídit postel s jedním velkým šuplíkem na kolečkách pro snadnou manipulaci, nebo s dvěma šuplíky, jestliže nepotřebujete úložný prostor využít ke spaní. Dětských postelí s šuplíkem je celá řada, dokonce i u dětského nábytku z masivu.

 

Sestava nábytku Kwai pro dvě děti     Rozkládací dětská postel Pino

 

Existují také dětské postele, které nabízí dvě postele v jednom, navíc s úložným prostorem. Je dobře, že bytoví architekti pamatují na ty z nás, kteří mají malé byty. V dnešní době tak již není problém zařídit dětský pokoj útulně a nemusí být ani přeplácán dětským nábytkem. Multifunkční řešení dětských postelí přineslo zkrátka velké možnosti.

 

                                           

 

Při výběru dětské postele s šuplíkem na spaní věnujte pozornost především tomu, jaká je opravdová nosnost šuplíku a zda je šuplík jednoduchý na manipulaci. Tak, aby i menší dítě dovedlo postel vysunout a zasunout. Snadná manipulace samozřejmě vždy závisí na kvalitě výroby daného produktu.

 

Dětská postel Lanka    Dětská postel Lanka graphit

 

Na stránkách nábytku Aldo představujeme dětské postele s šuplíkem například holandského výrobce a patří k nejoblíbenějším. Věříme, že i vy si svou postel najdete. A pro ty z vás, kteří sice mají dítě jen jedno, ale i pro něj chcete více místa v dětském pokoji, představujeme například multifunkční dětské postele, které nabízí také zabudovaný psací stůl, komodu a police. Využití dětské postele se tak velmi znásobuje.