Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětské postele s 50 % slevou, limitovaná edice

Akce již byla ukončena.

Není vždy pravidlem, že to co je ve slevě a to velké se nám zrovna hodí či líbí. Ale s limitovanou nabídkou německého výrobce až na tři typy dětských postelí se vám možná trefíme do vkusu. Pro sychravé podzimní dny alespoň něco pro zlepšení nálady. Jedná se ale o limitovanou edici a tak pokud nechcete akční nabídku propásnout, je třeba si pospíšit. Sleva rozhodně stojí za to, ušetříte až polovinu pořizovací ceny, jelikož se jedná o slevu ve výši až 50 %. A v nabídce je dětská postel pro holku, dětská postel pro kluka i patrová postel pro sourozence. Nabídka dětského nábytku za skvělé ceny je široká a tak když se vám nebude líbit nic z naší limitované edice, jsou zde i další produkty za bezkonkurenční ceny.

Dětské postele z masivu pořád oblíbené

Do limitované edice dětských postelí s 50 % slevou zařadil německý výrobce i postele ze dřeva borovice. Můžete si vybrat ze dvou odstínů a to přírodní, kdy je jako povrchové úpravy použito pouze bezbarvého ekologického, laku pro zachování reálné podoby dřeva borovice, nebo je použitý odstín transparentní bílé. Nejedná se o sněhově bílý odstín, ale je zde ještě trochu znatelná struktura dřeva. Přírodní odstín se často stává součástí vybavení interiéru dětského pokoje pro kluka a bílý odstín zase součástí vybavení interiéru dětského pokoje holky. Ale samozřejmě, že lze využít jakýkoliv odstín pro oba interiéry, vše záleží na vašem vkusu a představách. Postele z masivu pro děti mají zakulacené hrany a to je velmi dobře, dřevo borovice je řádně vysušené a bez kazů, čímž výrobce zabránil pozdější deformaci desek vlivem prostředí

Navíc dětský nábytek z masivu a nehovoříme zde jen o postelích je způsobem, jak zabezpečit dítěti zdravotně nezávadné prostředí. V této kategorii tak ze dřeva borovice můžete pořídit psací stůl, komodu, regál, nebo šatní skříň a vybavit tímto ekologickým nábytkem celý dětský pokoj. Navíc ke každé z námi nabízených dětských postelí lze pořídit i řadu dekorací a doplňků, nebo příjemné dětské povlečení. Postele z masivu na fotografiích jsou levným řešením místa na spaní při zachování kvality. Bezkonkurenční ceny bylo docíleno také nenáročným na výrobu designem. Ale víme, že účel světí prostředky. Pokud pořídíte do této postele z masivu ještě kvalitní matraci, máte vystaráno. Spaní pro dítě od tří do osmnácti let, v ceně včetně roštu rovněž z masivu. Prostor na spaní má velikost 90x200 cm a nosnost až 100 kg. Pro děti jak předškolního věku kdy rozměrům dětské postýlky již odrostou, tak děti školou povinných.

Dětská patrová postel, řešení pro dvě děti

Navíc jako výrobního materiálu bylo použito kovu a tak patrová postel je téměř nerozbitná. Německý výrobce i tuto kvalitní kovovou patrovou postel zařadil do nabídky zboží se slevou až 50 %. V ceně patrové postele jsou dva rošty rovněž z kovu. I zde byl kladen velký důraz na kvalitu patrové postele, hrany opět zakulacené a zábrana kolem horního lůžka je dostatečně vysoká na to, aby jste nemuseli mít strach o vaše dítě.

                                                 

Design patrové postele lze zařadit do kategorie moderního nábytku. Pořizovací cena postele bez slevy je více než příjemná a po slevě opravdu bezkonkurenční. Bílý odstín je nejoblíbenější pro patrové postele, jejichž nabídka je rovněž velmi široká. Také si můžete vybrat z široké nabídky dětského nábytku v bílém provedení a nemusí to být nutně nábytek z kovu. Velmi dobře spolu ladí například kov ve spojení s dřevem, nebo laminátem. A možná, že pro vybavení dětského pokoje vašich dvou dětí se vám zrovna podaří najít téměř vše v akci. Zkrátka nábytek Aldo připravuje nábytek za zvýhodněné ceny pravidelně a tak je nabídku, která se každý týden aktualizuje a mění prostě sledovat. A cokoliv si u nás vyberete, vždy vám nábytek přivezeme až k vám domů zcela zdarma.