Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele pro malé závodníky

Dětská postel vyžaduje dostatečný čas pro její výběr, který je potřeba k volbě dostatečné kvality. Důležitou roli hraje volba roštu a kvalitní matrace. Pokud dodržíte spojení kvality dětské postele, roštu a matrace, vaše dítě bude mít ty nejlepší podmínky pro vývoj správného růstu a kvalitního spánku. Dnes vám představíme dětské postele, od našeho francouzského i belgického partnera v originálním designu, které oživí každý dětský pokoj.

Originální dětské postele pro malé hasiče i kosmonauty

Na první fotografii vám představíme dětskou postel, která je designově zaměřená jak pro kluky, ale tak i pro holky, když měníte látkové dekorace. Ne všechny dívky si hrají s panenkami a právě tato postel je určena i pro dívenky, které milují auta. V posledních letech se stále častěji objevuje v nabídce dětského nábytku design s daným specifickým motivem. Belgický výrobce dětského nábytku nabízí ale především krásný nábytek za cenu dostupnou široké veřejnosti. Dětská postel je vyrobena z masívního dřeva a cena je včetně roštu. Dětská postel nabízí také dostatek pohodlí, jelikož matrace pro tuto postel je 90x200 cm.

 

Dětská postel Pino Fire    Dětská postel Pino Space

 

Snem každého malého chlapce je stát se záchranářem, policistou či hasičem, proto mu s naší netradiční postelí v podobě hasičského vozu určitě uděláte obrovskou radost. Postel pak pro něj nebude „jen“ spacím prostorem, ale místem kde zažije spousty zábavy. Dětská postel SOS klade velký důraz na originální design, kvalitu a bezpečnost vašich malých rošťáků, je vyrobena z MDF desek o tloušťkách 15 a 18 mm v bílé a červené barvě s klasickým roštem pro matraci o rozměru 90 x 200 cm s nosností 120 kg. Předností postele je i to, že materiál není náročný na údržbu a použité barvy jsou zdravotně nezávadné. Postel nabízí netradiční design, ale také vysokou kvalitu provedení za dostupnou cenu.

 

                                                        Dětská postel Pino Pirate

 

Dětské postele pro holky

Líbí se nám způsob prodeje belgického výrobce, kdy vy sami můžete rozhodnout o tom, které dekorace k dětské posteli pořídíte. K dětské posteli ze dřeva borovice v příjemném a oblíbeném transparentním provedení můžete vybírat z dekorací, které jsou typicky holčičí a dětský pokoj vaší malé slečny tak bude opravdu dokonalý. A námětem pro látkové dekorace se stala jarní rozkvetlá louka.

    

 

Na výběr je zde látka kolem lůžka, která zakryje prostor pod ním. Ten pak holčička může využít jako zábavnou skrýš, nebo pro umístění hraček, aby pokojíček vypadal úhledně. Nad lůžko můžete pořídit i látkový domeček, kolem lůžka a to po celém obvodu pak můžete rozmístit tři kapsáře, které jsou v nabídce jako set tří kapsářů. V neposlední řadě je zde módní trend v podobě dekorace pro zavěšení na stěnu ve tvaru či s podobou Jednorožce. Ten se stal v posledních letech velmi populární. Nabídka je velmi široká a nezapomeňme ani na dětské postele z masivu, které také nabízí dětské motivy. Nebo si můžete vybrat pro vaši ratolest dětskou postel s klouzačkou či baldachýnem. Dětské postele z masivu od belgického výrobce, o kterých zase někdy příště.