Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele pro malé řidiče

Dětská postel vyžaduje dostatečný čas pro její výběr, který je potřeba k volbě dostatečné kvality. Jak vybrat dítěti nejlepší a nejzdravější lůžko do dětského pokoje a přitom nezruinovat rodinný rozpočet? Takovou otázku si klade většina rodičů, když vybírají opravdovou postel pro svou ratolest. V dnešním článku vám na Nábytku Aldo představíme netradiční dětské postele, pro malé řidiče.

Tématické dětské postele nejen pro řidiče

Zužitkovat můžete snadno i prostor pod postelí. Buď pro zasunutí druhé, nižší postele (většinou se taková sestava prodává vcelku) nebo pro zasunutí šuplíků na kolečkách, do kterých mohou děti samy jednoduše ukládat hračky, nebo jednoduše pod lůžkem, který je efektně zakryt dekorační látkou. Postele s úložným prostorem pod matrací nejsou pro menší děti příliš praktické, protože je samy nezvednou. Kromě toho je úložný prostor řešen většinou u čalouněných válend, které nejsou ze zdravotního hlediska pro děti vhodné (měkký podklad), a zvláště ne pro alergiky. Dětská postel v podobě hasičského auta, Vám zaručí, že dítě se rozhodně nudit nebude. Tyto dětské postele nenabízí pouze originalitu a vysokou kvalitu, ale také praktický prostor pod lůžkem, který můžete využít na rychlý úklid hraček.

 

    

 

Dětská patrová postel

Každý dětský ortoped potvrdí, že při výběru dětské postele se nevyplatí šetřit. I malé dítě by mělo mít stejně kvalitní matraci jako dospělý, protože jinak mu hrozí špatný vývoj páteře. Kromě toho sama postel kvalitu spánku neovlivňuje tolik jako rošt, matrace a materiál polštářů a přikrývek. Standardní délka „velkých“ postelí bývá 190 až 200 centimetrů, dětská lůžka jsou ale k dostání v rozměrech již od 160 centimetrů. U postelí patrových se zaměřte na zábrany, které jsou naprosto nezbytné, aby dítě nemohlo spadnout. Patrová postel Pino, nabízí dvě postele stejných rozměrů ze sosnového dřeva, rošty jsou v ceně postelí. Vodou ředitelná barva zase nabízí zdravotně nezávadný výrobek a patrovou postel tak můžeme zařadit mezi ekologické výrobky. Patrovou postel si jistě děti zamilují. Nábytek Aldo se snaží dětský nábytek představovat tak, aby bydlení bylo hrou jak pro děti, tak pro rodiče.

 

    

 

Kvalitní matrace

Na závěr vám představíme dětskou postel, která je vyrobená v originálním designu pro malé kluky. Kolekce dětského nábytku to není jen autíčko, ale celá nabídka samostatných dílů dětského nábytku, z kterého můžete sestavit dětský pokoj - snů pro každého kluka. Hlavním kritériem zdravé dětské postele je především vhodná zdravotní matrace! Než budete vybírat matraci, zaměřte se nejdříve na rošt, který může být z pevných lamel nebo polohovatelný. Příliš měkká postel totiž nepodporuje správné postavení obratlů a dětská páteř je pak náchylnější k vytváření růstových vad. Pokud jde o matraci, nesmí být ani příliš měkká, ale ani příliš tvrdá. Použité materiály a konstrukce matrace proto musí zajistit dostatečné provzdušnění a hygienu celého lůžka. S hygienou postele souvisejí i použitá textilní vlákna: mohou být přírodní (vlna, bavlna) nebo syntetická (duté vlákno) s možností praní nebo chemického čištění. Do dětských postelí je vhodná matrace z polyuretanové pěny Durén , která má odpovídající tvrdost, je prodyšná a snadno se udržuje.

 

 

 

Tematický dětský nábytek je samozřejmě na nábytku Aldo určen také malým slečnám. Ale o typicky holčičích dětských pokojích zase někdy příště. Na nábytku Aldo je nabídka dětského nábytku největší a určitě si každý z vás vybere.