Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské postele, které vás rozhodně překvapí

Musíme upřímně říci, že design dětského nábytku je rok od roku hezčí a nabídka nových kolekcí dětského nábytku od belgického výrobce vás o tom rozhodně přesvědčí. Či spíše doufáme, že vás o tom přesvědčí náš dnešní článek. Dětské postele, které překvapí podobou tvaru domečku, ale také dětská postel, která rotuje kolem své osy a nabídne vašemu dítěti místo na spaní i psací stůl zároveň. Důmyslné designy, které velmi šetří místo a tak nové kolekce osloví rodiče, které v dětském pokoji musí zápasit s každým centimetrem v místnosti. Ale všeobecně i bez důmyslnosti jsou dětské postele na pohled opravdu velmi příjemné, až elegantní.

 

                                       Multifunkční dětská postel Reverse

 

Dětská postel do malého interiéru

Dětská postel, kterou vám nyní představíme z kolekce Heavy je opravdu svým důmyslným designem unikátní a je to vůbec poprvé, co vůbec takovýto design je k dispozici. Dětská postel v jednom nabízí lůžko na spaní, ale i psací stůl. Jak lůžko, tak psací stůl rotují kolem osy a tak přes den dítě používá psací stůl a na noc otočí do místnosti lůžkem. Co ale nejvíc překvapí je skutečnost, že při otáčení nemusíte z psacího stolu nic schovávat. Knížky, učebnice a jiné předměty můžete nechat na pracovní desce stolu, nic z toho vám při manipulace z lůžkem nespadne.


                    Patrová postel Heavy

 

Na první ilustrační fotografii je dětská postel v pozici spaní, na druhé fotografii je natočená do pozice s psacím stolem, tedy psaní a učení. První fotografie rovněž představuje, jak mohou být věci na pracovní desce stolu hezky umístěny pod lůžkem, nic nemusíte měnit, přemisťovat. Systém využívání dětské postele je v tom, že jak stůl, tak lůžko rotují kolem osy a tak velmi jednoduchou manipulací docílíte změny. Příjemný bílý odstín, moderní design a dle našeho názoru s ohledem na kvalitu a využití dětské postele velmi příjemná pořizovací cena. Dětskou postel lze využít při zařizování jak dětského pokoje holky, tak dětského pokoje kluka, stačí pouze vhodně zvolit doplňky a dekorace. Dětská postel má i certifikát Evropské unie, je bezpečná především s ohledem na způsob manipulace s lůžkem.

 

Dětské postele v netradičním tvaru

Pokud máte ještě malé děti, třeba předškolního věku, určitě jim uděláte radost třeba pořízením dětské postele ve tvaru domečku s okny. I takový design letos belgický výrobce v nových kolekcích nabízí a to velmi elegantní. Dětská postel vyrobená ze dvou materiálů a to mdf desky v bílém odstínu a masivu v přírodním odstínu dřeva borovice. Dětskou postel ve tvaru domečku můžete pořídit pro jedno dítě, nebo s šuplíkem jako přistýlkou pro dvě děti. Unikátní design, který si vaše děti zamilují.

 

Dětská postel s klouzačkou Tobo

 

Sami na základě uvedených fotografií posuďte, zda se vám postel líbí, za nás rozhodně. Jednoduché, čisté linie dokáží z dětského pokoje vytvořit originální interiér. Navíc děti takové typy postelí milují. Nabídka nových designů je velmi široká a obsáhlá, dnes jsme vám představili pouze zlomek z toho, na co se na našich stránkách můžete těšit. Kvalita a design, které dokáží vytvořit originální interiér je naši doménou a nové designy pro vás budeme i nadále hledat. Belgický výrobce se věnuje výrobě pouze dětského nábytku a tak ví, co vaše děti opravdu potřebují.