Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dětské postele, kolekce pro rok 2017

Vždy závěrem roku výrobci nábytku představí něco málo z kolekcí, které chystají na rok následující, letos pro rok 2017. Je to taková malá ochutnávka toho, na co se můžete v naší nabídce nábytku těšit. A jako první vám chceme představit dětské postele belgického výrobce, které již nyní v nabídce dětského nábytku najdete a již v lednu příštího roku si můžete pořídit, respektive vašim dětem. Na nabídku nových designů se vždy moc těšíme, jelikož design je rok od roku důmyslnější a výrobci vždy přinesou pro rok následující něco nového, něco překvapivého. Tak tedy v jakém znamení bude následující, tak rychle se blížící rok 2017?

 

Dětské postele z masivu dostanou velký prostor

Stále větší a větší důraz se klade na zdravotní nezávadnost nejen nábytku, ale všech produktů všeobecně. Spojení s přírodou a přírodními materiály doporučují i psychologové. Tyto materiály blahodárně působí na psychiku člověka a to je v dnešní uspěchané době velmi dobře. Pokud vám to finanční situace dovolí, rozhodně doporučujeme pořídit dítěti či dětem do dětského pokoje nábytek ze dřeva, jak se odborně říká nábytek z masivu. A pokud zvolíte dřevo borovice, nebude to investice ani příliš vysoká. Pořizovací cena se vždy odvíjí od daného druhu dřeva, například nábytek ze dřeva mahagon je cenově úplně někde jinde než ze dřeva borovice. Pokud se rozhodnete pořídit dítěti nábytek ze dřeva, věnujte velkou pozornost tloušťce desek, která by měla být minimálně 3,5 cm. Mohutnost nábytku, pevnost a kvalita dřeva je u tohoto typu nábytku samozřejmě zásadní.

 

Dětská postel Pino   Dětská postel Oliver

 

Dětský nábytek z masivu dnes, to je zcela něco jiného než ještě před pár lety. Díky novým technologiím výroby může i nábytek z masivu být praktický, nebo jak představuje ilustrační fotografie dětské postele, také rozkládací. Nábytek z masivu už není jen stylový design, který se příliš nevěnoval praktické stránce, ale je to moderní design s řadou možností. Dětská postel z kolekce Pino na ilustrační fotografii je vyrobena ze dřeva borovice a z rozměru místa na spaní 80x200 cm ji můžete rozložit na velikost v podstatě manželského lůžka a to 160x200 cm. Díky tomuto řešení se tak v budoucnu vyhnete nutnosti pořízení studentské postele, stačí až dítě vyroste a bude už vhodná chvíle, postel rozložit. Postel můžete také rozložit třeba když vaše dítko má návštěvu a chce u něho přespat kamarád, kamarádka. Rozložení dětské postele je řešeno pomocí vysunutí roštu, manipulace s lůžkem je tak velmi snadná a zvládne ji i malé dítě. Součástí postele je rovněž praktický šuplík s možným využitím jako úložného prostoru.

 

Tematický dětský nábytek stále v kurzu

V letošním roce řada výrobců představila dětský nábytek v některém z daných témat. Představili jsme vám dětský pokoj pro kluky s tématikou pirátů z Karibiku, nebo pro malé fotbalisty či námořníky. Představili jsme také dětské pokoje pro holky jako pro opravdové princezny a nechyběla ani řada dětských postelí, které na sebe vzaly podobu závodních aut. I v příštím roce tento trend tematického dětského nábytku bude pokračovat a tak vám můžeme třeba už nyní nabídnout nové dětské postele v podobě závodních aut jak pro holky, tak pro kluky.

 

 

Dětská postel Pino   Dětská postel Pino pro holku

 

Na nábytku Aldo už nyní pro vás chystáme nové kolekce, nové designy a i v roce 2017 se je na co těšit. Věříme, že vás opět zaujme řada designů francouzských výrobců, nebo výrobce z Belgie, Dánska, Německa a Turecka. Naše nabídka to však není jen nábytek pro děti, ale samozřejmě také pro dospělé a nechybí ani řada bytových doplňků, které teprve z daného interiéru udělají harmonický celek. Těšíme se opět na vaši návštěvu.